Číňanom kopírovanie ide to je pravda, len s tou kvalitou je to stále bieda, a konkurovať sa im tiež nedá, stačí pozrieť tie videá kde makajú deti vo fabrikách v roztrhaných teplákoch a šľapkách
Číňanom kopírovanie ide to je pravda, len s tou kvalitou je to stále bieda, a konkurovať sa im tiež nedá, stačí pozrieť tie videá kde makajú deti vo fabrikách v roztrhaných teplákoch a šľapkách
Však podporuj, kto Ti v tom bráni? len takto z domu od klávesnice Ti je to pred platné, a na námestia pôjde zasa len pár dôchodcov, bez rúšok, ktorý skončia o týždeň nato na JISkách
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/60881…
Treba aj čítať, nie len trepať hlúposti
A ked to neschvália nikto nedostane nič, to bude lepšie ? toto je len tá slovenská závisť, ked nemám ja nech nemá nik, moja svokra sa lyžovať určite nepôjde, ale po reštauráciách a kaviarňach by tých 500€ rozhádzala raz dva, a Slovenským prevádzkam to určite pomôže
Som zvedavý ako zahlasujú HLAS a SMER , teraz sa ukáže aký sú solidárny ku dôchodcom, takto by dôchodcovia mali aspoň niečo, ak to nepodporia, nedostanú nič
Dobrá správa , ešte že je ten poukaz prenosný, svokor a svokra sa určite nepôjdu lyžovať ale deti to strovia raz dva
Aspon v niečom bude Slovensko zasa medzi špičkou, v počte mŕtvych, gratulujem dezolati
A načo predpis? konské dávky sú dezolátom akurát , hádam by si neveril nejakému zverolekárovi
Ešte tam chýba bromhexin zapíjať vodkou ,rada od Mudr. Kotlebu, a inhalovať 3% peroxid vodíka, to zasa radí Mudr. Vaský, 100% istota že zo 100 dezolátov skončí na ventilácii 99,9 %
https://www.youtube.com/watch?v=WAbYFgxTh6g&… len pre silné žalúdky
Blbošovi Dlahovi konečne zmazal FB tie jeho klamstvá :-))
Nie nechápem ani ja, ked budeš mať rakovinu odmietneš liek ak nebude náš ???
Hádam neveríš tým bludom, a ked už, tak vakcína vyvinutá za 45 dní, je už bezpečná ???
Opýtal som sa dobre, ja poznám veľa kolegov čo sa viac boja ihly ako obsahu, a len preto váhajú z očkovaním
Však to by bolo dobre nie? daj si Sputnik
Odporúčame