To zasa budú dezoláti čo sa boja injekcie, kvičať ako prasce, no podte nato :)
To zasa budú dezoláti čo sa boja injekcie, kvičať ako prasce, no podte nato :)
Tie Tvoje sprosté poznámky, ako vždy
Pre volov je ivermektín, pre ľudí vakcína, hlupák a youtuber Vaský ordinuje aj inhalovať peroxid vodíka, tak do toho dezoláti
No vidíš, si asi jediný vôl koho to napadlo
A presne o to ide, aby nešírili chorobu, ja som plne zaočkovaný, ale som za to aby sa aj očkovaný museli raz do týždňa testovať, toľko času nikoho nezabije
Tvrdí dezolát
Však Zeman ani nevedel že má COVID, nemá žiadne príznaky, vďaka vakcíne, ukázal mu to len test , a nakazila ho zamestnankyňa prezidentskej kancelárie
Pred pichnutím vakcíny každý konzultuje z lekárom, povieš aké máš choroby, aké lieky užívaš, či nemáš na niečo alergiu, mojej 73r mame odmietli dať na prvý krát vakcínu lebo si lekárka nebola istá ši neobsahuje látku na ktorú má alergiu, zaočkovali ju až o mesiac nato, po konzultácii s obvodným lekárom
Singapur se přestal s antivaxery mazat, zrušil jim bezplatnou zdravotní péči
Normálny ľudia to vedia, a dezoláta nepresvedčí nič :-)
Sklamali jedine dezolátov
To sú diskusné príspevky 95% dezolátov tu na Pravde :-))
Treba zájsť potom na očné, v tom bude problém
A čo tým chcel básnik povedať ? funguje každá vakcína, to vieme a ďalej ?
LOL že odborníkov , sa váľam od smiechu :-))
Však presne to robíš Ty, si nevzdelaný tupec, a mudruješ tu o všetkom
A tie protilátky sa podávajú len ľudom u ktorých nie je žiadne ďalšie závažné ochorenie, si zisti najprv ako to je, kým začneš mudrovať
Odporúčame