Vyššie platy ? srandujú ,dobre sa už mali, za Mubaraka ,teraz len začne prebudenie, pravý kapitalizmus ,a zdražovanie , prepúšťanie
Vyššie platy ? srandujú ,dobre sa už mali, za Mubaraka ,teraz len začne prebudenie, pravý kapitalizmus ,a zdražovanie , prepúšťanie
Ale máme pravicovú vládu ktorá zdražuje každý mesiac čo sa dá ,to sme za komunistov nemali, tam stál rožok 20 hal. 10 rokou
Zdá sa že nám tu chcú zaviesť Ameriku ,aj tam je zdravotníctvo luxus pre bohatých ,ak nemáš prachy skap
A reakcia Radičovej bude nebol porušený zákon ,toto je oblúbená fráza súčasnej koalície
No dúfam že ten bankrot bude ešte tento rok ,ropa bude po 10 dolárov ,a nech to začnú odznova s platmi 500 dolárov :-))
Ale tu ide o to že títo tvrdili ako idú šetriť ,a kontrolovať diaľnice sa dá ísť aj na aute zo slabším motorom ,bez metalízy a ani imitácia dreva v interiéri tam nemusí byť atd.,tu ide skôr o to že to nešlo z Fígelovho vrecka tak je cena vedľajšia a o 3 roky to vyvolený v KDH odkúpia akože ojazdené za symbolickú cenu
Však tolko km. diaľnice ani nepostavia kolko kúpili áut
Hlavne že Mikloš vykrikoval predražené kávové lyžičky v hodnote 10tok eur,toto je to šetrenie ?banda
Našich to netankuje ,ked sa nejedná o,tendre,výberové konania ,kšeftíky,a,tzv.privatizáciu ,tak je to o ničom :-))
Egyptu klesá rating ,chodte už do frasa z celým ratingom ,nech trú biedu a držia hubu však? len aby neklesol rating ,teraz ho majú a sú aj tak chudobný tak čo majú z toho ratingu,2 doláre denne,a boháči sa nabalujú,celý svet je len o peniazoch a to neskončí dobre
Teda riadna fraška ,takáto byrokracia ,ako za komančov :-))
Tá čína je for :-)) ,tá je pred nami už 50 rokou
Hlavne že poistovne si znovu podelia zisky :-)) a nás dotujú bohatšie štáty, nás pomaly predbehne aj čína a rumunsko
Ked to má na starosti prispatého Fígela rezort ta sa ani nečudujem že o tom nikto nevie
Paráááááda
poistovne sú mi fuk ,ale v roku 2013 sa tu má začať stavať obchvat už sme dostali vlani aj nejaká papiere o cenách pozemkov že to niekto skupuje a ak to nepredáme tak nám to aj tak vyvlastnia ,ide to aj cez parcelu ktorú vlastním ,cca 7 árová zahradka na ktorej som nikdy ani nebol ,a bud mi vyplatia cenu akú si určím alebo nech si prerábajú plány :-)))supeeeeeer ,len dúfam že sa dovtedy nedostane k moci ten ***** Fico
lenže 2500 doll. na mesiac v USA je ako 250€ u nás čiže nič :-))
Odporúčame