A prečo štátom únie ? zrelá na bankrot je už aj USA :-))
http://www.chelemendik.sk/Dlh_USA_tvori_88_HDP_1 014778718.html
A prečo štátom únie ? zrelá na bankrot je už aj USA :-))
http://www.chelemendik.sk/Dlh_USA_tvori_88_HDP_1 014778718.html
To je pravda,ked vidím nejakého magora v spätnom zrkadle čo predbieha na plnej čiare alebo v obci tak si všímam eč.a väčšinou je tam BA
Prečo len tak málo ??? takému blbcovi aspon 10 000 € a odobrať vodičák na trvalo
Vieš nemôžu len tak prijať niečo čo fungovalo za socializmu ,je vela ludí čo majú stále názor že ak to bolo za socializmu tak to nebolo dobré ,ale časom sa ukazuje že toho fungovalo dosť,teraz tie pokusy pomenovali reforma
Ale rozdiel medzi ožratým chodcom v noci ležiacom na ceste a 12 ročným deckom !!!!
No mne je jedno či autobus stojí na zastávke mimo cestu alebo na ceste vždy spomalím a ked je na ceste tak radšej zastanem za ním a potom ho pomaly predbehnem a neraz sa mi stalo že potom ako zastanem ma predbehne a aj stojaci autobus magor ktorý ani nespomalí ,už som na vlastné oči videl nehodu konkrétne v obci Lovinobana ,cesta 1 triedy ,autobus zastal na zastávke mimo cesty vystúpilo 16r. dievča ktoré chcelo prebehnuť cez cestu popred stojaci autobus na druhú stranu cesty, tam je odpočívadlo a čakali ho tam rodičia v aute ktorý videli ako podbehlo rovno pod auto ,na mieste mrtve ,vodič išiel normálne 90, ale nemal šancu reagovať
Ak si tam Lišpič nebral zo sebou lopatu a krompáč tak tam ani nemusel chodiť
To je možné ,ale u nás za to zdražovanie že vraj môže Fico ,tak to nazvali modrý ,Ficova dan,a zdražovanie pre Fica,nebodaj aj vo všetkých okolitých štátoch vládol Fico :-))
Rečičky rečičky ,keby jej na tom záležalo tak to môže zverejniť aj SDKU ,ale Dzurinda to má dobre zariadené aby to ostalo tajomstvom
V skutočnosti za to že sa teraz všetko zdražuje môže Fico , aspoň tak to prezentuje supermegaextraekonom Mik-lož :-))
Zo strany USA ma taký krok vôbec neprekvapuje ,tam sú vždy na prvom mieste vlastné záujmy a výhody až potom férovosť
lenže je to len keby ,keby ,keby pes nes..
Neviem čo je na tom tragédia, prezident na SK je funkcia šaša bez právomocí ,tragédia je táto vláda a hlavne naša premierka ktorá velké právomoci má, ale tá naša ich má nulové,je riadená z vnútra strany :-((
Však aj ja sa tomu čudujem čo to tu píšu za nezmysly ,extrémne zimy tu robia len média ,a označujú -15 C pomenovaním ,treskúca zima ,alebo arktická zima :-)) doteraz bola len normálna bežná zima ,žiadne extrémy
Aspoň to mali zadarmo ,robiť takúto akciu Mikloš tak to majú zdanené 80% a 19% DPH :-))
No to ,však naša teta Iveta si z Orbánom triasli ruky jedna radosť ,a dokonca aj padla dohoda že bude dohoda :-))
Pani Radičová je strašne slabá ,ako premierka nemá žiadnu autoritu a moc,jediné riešenie ako si niečo sem tam presadiť sú vyhrážky že odstúpi a padnú všetci ,ale tak sa vládnuť dlho nedá ,a čo je najhoršie nestojí za nou ani jej vlastná strana
Ale problém je v tom že ked im nerobilo problém okrádať štát za Počiatka tak im to nebude problém robiť ani teraz ,príležitosť robí zlodeja ako sa hovorí ,ale slušný človek tú príležitosť nevyužije ,iba lump :-))
No to je niečo strašné ,oni tam majú sneh a mínusové teploty v decembri ,nevídané niečo :-)))
Odporúčame