Frustrovaný závidíš.
Celé je to jedno veľké nedorozumenie. Oni len napísali že chýbajú "pracovníci", mysleli tým ale "otroci". Pracovníci by sa našli, ale tých treba zaplatiť. Oni hľadajú otrokov a zistili, že tých si ich musia doviezť.
Beriem to ako ďalší dôkaz, že jej prvoradým cieľom je dostať čo najviac ilegálov do celej Európy.
A to ten JEDEN človek (SOHR = Abdul Rahman) z londýnskej garzonky všetko videl, a ešte stihol zazrieť aj koho lietadlá to urobili, však?
Dostávame len to, na čo sme sa my sami poskladali.
Prečo by sme mali prispievať tým, ktorí nijako neprispeli?
Pred chvíľou si tvrdil: "Ak je niekto chudobny, tak si za to moze sam Bud nema vzdelanie, alebo volu pracovat..."
A potom zrazu obhajuješ, že máme prispievať nejakým úplne cudzím. Nejako ti v tom chýba logika.
Myslím, že Židia sa môžu cítiť právom dotknutí keď niekto porovnáva obete holokaustu s týmito vysmiatymi selfíčkarmi.
...užitočný...
<koniec irónie>
A teraz vážne: je to veľmi zaujímavý článok a naozaj neznáma história. Bola škoda pokaziť ho silenými politickými paralelami s dneškom. Samozrejme za predpokladu, že to nebol hlavný motív jeho napísania. V tom prípade škoda slov.
Aký súvis majú vojnoví utečenci unikajúci pred genocídou v druhej svetovej vojne s dnešnými vypasenými tabletovými ekonomickými špekulantmi?
Ak si autor dokáže odpovedať na túto otázku, tak nie je 1di0t.
Vojnu rozpútali okultisti v Nemecku, lebo im to dovolili slobodomurári v Británii a Francúzsku, a financovali to sionisti spoza oceánu.
Tak neviem, akých kresťanov máš na mysli. Vari tých ruských, ktorí vojnu ukončili?
Akí "aktivisti"? Veď SOHR je JEDEN človek v prenajatom londýnskom byte!
Odtiaľ má asi najlepší výhľad do Sýrie.
Heej? Pripomeň mi, kedy naposledy na verejných oslavách Slováci masovo a organizovane sexuálne napadli 1000 žien?
Všetky kovové trosky WTC boli v priebehu pár týždňov naložené na lode a odvezené do Číny na okamžité roztavenie. V USA nemajú oceliarne? Smrdí to...
A v ktorom sa vraj nachádzala dokumentácia z vyšetrovania o zmiznutých $2,3bil z rozpočtu pentagonu...
Nezohľadnil si možnosť naprogramovať odpaľovač. Poschodie štartu demolície mohol byť nastaviteľný parameter.
Hej, zmapovaný tak dokonale, že polovica údajných "samovražedných atentátnikov", keď sa uvideli na "zozname páchateľov" sa po udalosti prihlásili že sú živí a zdraví.
Technicky vzaté, v tých lietadlách nemusel byť vôbec nikto.
Pokiaľ ide o prípravu, v týždňoch pred ňou prebiehal vo WTC nejaký rozsiahly "servis kabeláže" či čo, motalo sa tam mnoho cudzích ľudí, dodávok s tmavými sklami atď...
Má pravdu. Keby požiar tavil viac než meter hrubé nosníky, tak sálavé teplo z takého ohňa by muselo všetkých ľudí doslova ugrilovať.
V leteckom priemysle sa plánuje generáciu dopredu. V čase, keď sa lietadlo dostane do výroby, sa jeho nástupca už dostáva do štádia aerodynamických a letových skúšok a projekt pre ešte ďalšiu generáciu je už koncepčne rozpracovaný. Plány na vývoj jumba, jeho približné zadanie (veľkosť, počet cestujúcich atď) museli byť známe aspoň desať rokov pred jeho prvým vzletom.
Odporúčame