"Slovensko by však predovšetkým malo vedieť, čo chce"
-To je jednoduché. Cudzie nechceme, svoje si nedáme.
"najcennejším zdrojom pre krajinu sú ľudia, a to platí aj pre migrantov. Aj vďaka nim sa totiž môže zastaviť starnutie populácie a ubúdanie obyvateľstva v dôsledku demografickej krízy,” uzatvára Kriglerová.
-Problémom nie je nedostatok ľudí, ale prebytok neprispôsobivých asociálov, nakoľko sa množia neúmerne rýchlejšie než slušná, zákon dodržujúca, pracujúca časť spoločnosti.


