Môže mi niekto vysvetliť logický význam šoférskej licencie? Veď šofér, ktorý má štandardné vodičské oprávnenie (vodičský preukaz) predsa už raz preukázal svoju spôsobilosť viesť motorové vozidlo.
Môže mi niekto vysvetliť logický význam šoférskej licencie? Veď šofér, ktorý má štandardné vodičské oprávnenie (vodičský preukaz) predsa už raz preukázal svoju spôsobilosť viesť motorové vozidlo.
Myslíš ovocie ktoré obrali za zelena, namočili do kade s pesticídmi, aby prežilo 3 týždne v lodnom kontajneri kde "cestou dozrelo", a samozrejme ešte vyčkalo pár týždňov v regáli hypermarketu?
Očakávaš od neho nejakú výživnú hodnotu? Myslíš že bude väčšia než naznačuje jeho chuť?
Niektoré vitamíny sa ani nedajú v dostatočnom množstve získať z bežnej slovenskej potravy pri bežnom slovenskom plate, predovšetkým C a v zime D. Užívať doplnky je lepšie ako trpieť deficitom vitamínov.
Odporúčam do pozornosti túto knihu, veľmi pomáha v pochopení, prečo sú v zdravotníctve veci tak ako sú.
Veru, vitamíny sa dajú lacnejšie a v dobrej kvalite kúpiť cez anglické a americké e-shopy.
Nesúhlasím. Myslím si, že Američania ktorí rozpútali vojnu v Afganistane, Iraku, Líbyi, Sýrii, mali rozum (inteligenciu) ale podlé zámery.
Dokonči myšlienku - je to indícia, že išlo o útok pod falošnou vlajkou. Naplánovaný a načasovaný na zvrátenie Brexitu.
Zase pozri sa na to očami lekára, ktorý odkrútil 8 hodín na ambulancii, o siedmej povinne zo zákona nastupuje do 12-hodinovej služby a ráno si má znovu sadnúť v ambulancii a ďalších 8 hodín robiť závažné zdravotné rozhodnutia a ešte sa aj usmievať na pacientov! Tebe vyhovuje, keď Ťa vyšetrujú lekári ktorí sú na nohách 36 hodín nonstop?
No neviem, ja síce nemám ilúzie o žiadnom politikovi, ale načasovanie a prevedenie celej akcie silno smrdí Hviezdoslavovým námestím.
V súčasnej bezpečnostnej situácii môžme byť vďační aj za, prepytujem, Ficovu vládu, pretože tvorí bariéru imigrantskej kolonizácii, balkanizácii, islamizácii a napokon zničeniu Slovenska.
Nech je Kaliňák aký je, podstatnejšie je, že možno sa práve pozeráme na prvé mediálne salvy nového majdanu, s cieľom dosadiť čútorovu bielochyžnú vládu, ktorá by odovzdala našu krajinu pritečencom a zavŕtala nás ešte hlbšie do análov teroristickej organizácie NATO.
Brusel dáva odporúčania... dobrú noc sloboda a zdravý rozum.
Čože čože, aký utečenec z Afganistanu? Veď tam už predsa od roku 2001 vládne Trvalá Sloboda (Enduring Freedom) made in USA. Kto už by len odtiaľ utekal?
Za dieťa bez sprievodu sa považuje každý, kto o sebe tvrdí, že je dieťa bez sprievodu. A je jedno, že podľa výzoru je to statný muž ktorému ťahá na štyridsiatku.
Verím im. Veď aj "oslavy Silvestra v Kolíne prebehli pokojne".
Ako transplantované oko si chcel povedať, nie? :-)
Hej, najlepšie skúsených súdruhov z kotla pri Ilovajsku alebo Debalceve ;-)
Rusi odišli pretože dostali prísľub, že sa NATO nebude rozširovať na východ.
Američania neodišli a doteraz okupujú Nemecko.
To, že Dr. Maďar propaguje očkovanie, ma neprekvapuje (nápoveda: Avenier). Len je nefér tvrdiť, že očkovanie chráni okolité osoby, keď nie je zatiaľ celkom jednoznačne preukázané ani to, že by spoľahlivo a efektívne chránilo pred chrípkou aspoň samotného očkovaného človeka (nápoveda: PMID:22423139)
Pokiaľ ide o nozokomiálne nákazy, tak vítam snahu a úprimnosť Dr. Maďara. V jednej chvíli som si myslel, že som sa musel pomýliť pri čítaní - že si zdravotník neumyje ruky ani nenasadí jednorázové rukavice pred zavedením kanyly, a dieťa dostane život ohrozujúcu sepsu, to žijeme v stredoveku alebo v Burundi? Súhlasím, že "taký človek nemá v nemocnici čo hľadať" pretože ťažké ublíženie na zdraví z nedbanlivosti na chránenej osobe, to je 1 až 5 rokov basy!
Mimochodom, choďte sa opýtať do pôrodnice mamičiek, koľké musia brať antibiotiká (a koľko novorodencov!), lebo im vo výtere objavili zlatého stafylokoka. Samozrejme, personál sa ponáhľa uisťovať, že "už ho určite museli mať predtým"...
Podľa odhadov niektorých poslancov, ktorí verejne priznali že chodia ozbrojení, až tretina poslancov nosí zbraň. Ktorého z nich máš na mysli ty?
Takéto proroctvá tu už boli, sľubovali zdvihnutie hladiny oceánov až o 150 metrov. A ľadovec si medzitým spokojne rástol...
Klímaterorizmus = schéma globalistov ako ekonomicky vydierať celé krajiny a vytĺcť z občanov globálnu daň za teplý vzduch.
"nikto nemôže poprieť humanistický základ Merkelovej gesta"
Prečo by nemohol? Počul som, že na niektorých demonštráciách už Nemci kričali "zrada".
Presne, najprv dokopali APA aby škrtom pera problém zmizol, a teraz kričia aby sme problém nenechali zapadnúť prachom :-)
Stále niečo chcú. Čo je to tentoraz? Deti, ktoré sami sebe odopreli vzburou proti prírode? Alebo väčšiu moc nad väčšinou ktorá je spokojná so svojím životom a žiadny problém nepociťuje?
Aké "práva" im zase chýbajú? Neošetril niekoho zubár? To sa stáva aj heterosexuálom.
Prečo nepovedia otvorene, o čo im ide?
Odporúčame