A ty si myslíš, že vakcíny chránia proti ŠÍRENIU ochorení? Ak áno, prosím skús, ktoré z nich.
V takom prípade, kedy si sa bol naposledy DOBROVOĽNE preočkovať proti čiernemu kašľu, poliomyelitíde? Pretože vieš, tie vakcíny majú dobu účinku cca 5-10 rokov a ak si ich dostal naposledy ako dieťa, tak ako ostatní súčasní dospelí, tak si sám hrozbou pre verejné zdravie...
A ináč, kedy si bol očkovaný proti pneumokokom a hemofilovi B? Tie sa totiž plošne očkujú od r. 2009 a 1995. Nebol si? Tak asi podľa teba ohrozuješ deti, mal by si byť pokutovaný!
Alebo je všetko ináč a v porovnaní s masou neimúnnych dospelých, 3% neočkovaných detí neohrozujú v skutočnosti nikoho okrem ziskov farmaceutických firiem.

