Dať si správnu otázku
EÚ aj USA v dôležitých otázkach neustále klamú, v EÚ už dokonca vzniká tlak na otvorenú cenzúru, čo sme v strednej Európe už zažili za boľševika. Demokracia v EÚ vyzerá tak, že kľúčové rozhodnutia prijíma sama cisárovná Merkel a veselo jej na to kývne hlavný tajtrlík Hollande. Dôstojnosť v EÚ vyzerá tak, že ekonomickí špekulanti z Afriky majú pomaly väčšie práva než domáce obyvateľstvo, ktoré už nemá nárok ani prejaviť nesúhlas. USA presadzuje mier tak usilovne, že pomaly neprejde rok kedy by nezaútočili na suverénny štát alebo v ňom nespôsobili puč. No a ak niekto dnes hovorí o stabilite, tak asi stále sníva nejaký svoj sen.