To som si mohol myslieť začiatkom októbra. Dnes mi to už pripomína skôr zradu.
To som si mohol myslieť začiatkom októbra. Dnes mi to už pripomína skôr zradu.
Takže 20 potenciálnych utečencov a 82980 ekonomických špekulantov, potenciálnych parazitov.
Klameš. Donbas zničili banderovské trestné prápory za pomoci ťažkého delostrelectva.
To už je naozaj patetické. Tvoji banderovskí bratia dostávajú na frak od baníkov a roľníkov a nemôžu to stráviť!
V Sýrii jeden ruský pluk otočil priebeh vojny a zanedlho bude krajina oslobodená od islamských teroristov a hrdlorezov. Keby Rusi nasadili 30000 vojakov v Ukrajine, tak po dvoch týždňoch by už zvyšovali HDP v Kyjeve!
Keď bol Jeľcinom rozložený Sovietsky zväz/RSFSR, Rusko vzalo na seba všetky dlžoby. Ukrajina sa osamostatnila s čistým štítom, navyše jej ostal strategický priemysel od ktorého Rusko naďalej nakupovalo, a ešte aj zlatonosná sliepka - ropovod.
A teraz vidíme, kam to Ukrajina za štvrťstoročie dobačovala. Všetko bohatstvo rozkradli oligarchovia, nakoniec pomohli Usákom urobiť krvavý puč, nastoliť fašistický režim, rozpútať občiansku vojnu, rozpredať zvyšky štátu a nakoniec ešte kričať "to nie my, to Rusi".
Kecy pre kamery. Uvidíme o mesiac, čo z toho bude aspoň na 5% fungovať.
Stále tá istá hra na slepú babu. Treba znovu a znovu opakovať, kým to všetci nepochopia:
Utečenec, ktorý sa dostal až k rakúskym hraniciam, už nie je utečenec, pretože už dávno neuteká z vojnovej zóny, nakoľko prešiel viacerými mierovými krajinami!
Všetci, ktorí prišli až do Rakúska, sú prinajlepšom ekonomickí migranti resp. špekulanti a na takých sa azylové práva nevzťahujú. Keby panoval v EÚ zdravý rozum, museli by byť všetci na hranici zaevidovaní, otočení a vyhostení.
Jedine tí, ktorí podali žiadosť o azyl v hraničných krajinách Schengenu, majú nárok na to, aby sa nimi vôbec niekto zaoberal!
O očkovaní proti chrípke by svoje vedeli povedať námorníci na USS Ardent v roku 2014. Zaočkovaných bolo 99% posádky, aj tak na lodi prepukla epidémia v ktorej ochorelo najmenej 25% ľudí (ďalší mohli prekonať bezpríznakovú infekciu). Bola antigénová zhoda s vakcínovým vírusom, takže toto bola práve tá situácia, kedy vakcína MALA fungovať.
Videl som fotky, kde jedno lietadlo zanechávalo normálnu kondenzačnú čiaru, ktorá po pár sto metroch mizla, a preletelo cez oblak ktorý zanechalo iné lietadlo, ktorý sa ani po 10 minútach nerozplynul. Evidentne rovnaká výška. Ako to vysvetlíš?
"Grécky minister pre migráciu obvinil štáty únie z klamstiev a pokrytectva kvôli tvrdeniu, že sa Atény nedokážu vysporiadať s prílivom blízkovýchodných utečencov"
Veru. Akože nedokážu. Veď ich predsa efektívne lifrujú rovno dovnútra Schengenu.
Ľutujem, ale bližšia mi je košeľa ako kabát. Radšej humanitárna kríza v Grécku, ako humanitárna kríza v strednej Európe. Keď budú Gréci donútení, možno konečne ukážu, načo majú takú obrovskú námornú flotilu, kvôli ktorej sa tak zadĺžili. Nájazdníkov začnú vracať na africké pobrežie, pašerákov zatýkať a lode potápať. V Afrike si môže EÚ zriadiť hoc aj filtračný tábor, kde sa budú žiadatelia o azyl vyhodnocovať. Zobrať všetkým otlačky prstov a tých klamárov, ktorí nevedia vierohodne doložiť sýrske občianstvo, napr. nemajú presné geografické znalosti miesta údajného bydliska a neovládajú miestny dialekt, zaradiť do európskej databázy s automatickým a doživotným zamietnutím. Dovtedy Rusi ukončia vojnu v Sýrii a všetci pôjdu pekne domov.
Pretože mu to úslužná Merkelová dovolí.
Vrtí sa ako koruhva vo vetre, aby sa ešte chvíľu udržala pri moci. Jej geniálne riešenia už poznáme, Pat a Mat by ju kedykoľvek zobrali do spolku.
Takže o tejto krajine už nerozhoduje ľud svojimi zákonmi, z ktorých najvyšším je Ústava, ale rozhodne nejaký sudca v Bruseli?
Však to je princíp ako v nejakej zastrčenej britskej kolónii na konci 19. storočia.
Keby som bol celý minulý rok v hibernácii a teraz sa zobudil, tak by som tomu možno aj uveril. Ale oklamali nás už toľkokrát, že sorry, už im neverím. Reči sú jedno a skutky sú niečo iné.
Keď chcel niekto reálne chrániť hranice, tak ho len opľúvali a vyvíjali všemožný nátlak a vyhrážky (zoberieme vám fondy apod.). Špeciálne vlaky SL-AU-DE apod. Ak hodnotím striktne činy, a nie kecy, tak mi to pripadá, že sem chceli čo najrýchlejšie dostať čo najviac "nových Európanov" a povinne ich nanútiť všade.
Jediné, v čom s Tebou súhlasím je, že aj Slovensko sa môže veľmi rýchlo dostať pod reálny nápor. Preto je dobre, že sa snažíme svoje kroky koordinovať s V4. Z Bruselu radšej nečakajme pomoc, skôr len ďalšie drísty, príkazy a podrazy. Situácia v EÚ sa môže zlepšiť vtedy, ak sa americko/nemeckému diktátu vzoprie viacero krajín. Ale spoliehať sa na to nedá. Lepšie byť pripravení brániť sa v užšom spolku so susedmi.
Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Máš krátku pamäť ak si zabudol na prvý, druhý aj tretí Merkelovej geniálny plán.
Prvý - prerozdeliť "len 40000 utečencov". Kritici boli zosmiešňovaní, že čo už nám len ublíži tých 700 čo pripadne na SR.
Neprešiel ani mesiac a zrazu tu už bol druhý plán. 160000. Nasilu.
O ďalší mesiac už bolo jasné, že len do Nemecka príde r.2015 viac než milión. A tak ich tretí plán chcel prerozdeliť do celej Európy pomocou trvalých kvót. Na nás by pripadlo 17000, čo je strašne veľa. Getá, no-go zóny...
Lenže prognóza na 2016 je 3,5 až 35 miliónov nájazdníkov. Na nás by pripadlo 50-500 tisíc. Samozrejme krát koeficient 4-8 ("spájanie rodín").
Takže podľa doterajšieho vývoja si dovolím malú prognózu - ak teraz Merkelová hovorí "iba o 200-300 tisícoch" tak tomu ani sama neverí a už na jar môžeme čakať číslo 2-3 mil. K tomu platiť výpalné Turkom.
Riešenie je jediné - zavrieť hranice a nájazdníkov aj s loďami vracať. Už v lete bolo neskoro.
Heej? A tá nemocnica v Afganistane, tú kedy priznali? Veď na ňu útočili ešte pol hodiny po tom, ako im volali Lekári bez hraníc že čo blbnú...
Odporúčame