Vies, naozaj nemam potrebu stale dookola niekomu vysvetlovat ako sa slusne povedane myli. Ale nevadi, uz som nad vami zlomil palicu. Pockajte na svoje dochodky a potom skapte. Na hlupost.
Vies, naozaj nemam potrebu stale dookola niekomu vysvetlovat ako sa slusne povedane myli. Ale nevadi, uz som nad vami zlomil palicu. Pockajte na svoje dochodky a potom skapte. Na hlupost.
Je mi mioriadne luto kazdeho, koho mentalne schopnosti nedovoluju pochopit, ze II pilier je jedna velka volovina (slusne povedane).
Svajciari maju problem, ze su prilis uzavreti. Preto musia robit svoje deti so sesternicami a bratrancami cez ponozku. Aspon sa tak zda podla toho ako sa spravaju. Asi zabudaju, ze okrem toho, ze okradli zidov, ktori zahynuli v druhej svetovej vojne ziju hlavne z mafianskych penazi a z penazi, ktore nakradli politici a to vysostne cudzich krajin. Mozno by stalo za to uvalit na tuto krajinu na chvilu, povedzme 20 rokov embargo a potom zakazat utecencom zo svajciarska vstup do kostolov...
Toto su nasi "pravicovi" politici.
Bolo by sa treba oficialnou cestou spytat madarska, ci je jeho strategiou chranit fasistov pred spravodlivym trestom a ci teda takto pokracuje vo svojej fasistickej minulosti...
Vynikajuci clanok az na ten koniec s odvodmi. Pan asi nechape, ze nie je len jeho zaujem lacno zamestnavat, ale na druhej strane ten clovek musi mat aj zdravotne poistenie a rozhodne sa ho zanho nechystam platit ja. A ze nakupili stroje a je to teda efektivnejsie? O to predsa ide tiez...
To je aky odborny termin "financovanie svojej vlady" ktory tam sulik pouzil?
Reakcia mjitelky butiku a jej predavacky dava tusit, ze svajiari su nielen rasisti, ale aj klamari.
No, neviem ako ostatni ale mne pripada este k tomu skarede, co mu urcite na predajnosti neprida aj ked drzim elektromobilom palce, tak uvidime.
Podpora zlocinu ako agenda KDH? Koho by to prekvapilo?
Ja by som sa rad spytal, kolkokrat isiel obycajny obcan do krajskejo mesta, a kolkokrat do zupneho. Tito ludia nikdy nic dobreho neurobili pre tento stat a jeho obcanov a ani nikdy neurobia.
Bude tlacovka SKDU, na ktorej Freso a jemu podobni poukazu na to, ako to je dobre zvysovat dane z prijmov, po vzore najkapitalistickejsej krajiny a basty demokracie? Alebo tlacovka bude len vtedy, ked budu chciet poukazat na to, ako je to dobre, ked clovek ktory pracoval za mzdu je teraz nuteny pracovat na zivnost a namiesto dochodku dostane zobrazcenku?
No vies, prerabam a zariadujem si novy byteste som nevidel jedineho zivnostnika, tkory by to neskusil urobit bez papiera na cierno. Tomu sa odborne hovori prizivnictvo, pretoze ked ide k lekarovi, tak to zaplati zanho niekto iny, podobne ako ked jeho dieta ide do skoly... Existuje rozdiel medzi "optimalizaciou" a prizivnictvom?
Noze skus pouvazovat, kto je tu maly zakomplexovany a navyse bez znalosti (slusne povedane).
Bolo by vhodne pomoct ocistit ekonomiku cypru a zrealnit ju. Napriklad tak, ze by na tuto prizivnicku sprostu bandu, ktora zije z tunelovania danovych systemov inych krajin bolo uvalene tak na 5 az 10 rokov embargo so zakazom vycestovania do EU. Potom by sme videli priklad toho, ako ziju ludia z plodov svojej prace.
Mimoriadne by ma vedelo zaujimat, ktory kreten vymyslel rusenie titulov docent a profesor, comu, okrem ukojeniu zavisti niekohio kto sa nedokazal uplatnit inak ako politik to v skolstve pomoze?
Zaujimalo by ma, ci bude k tomu tlacova beseda kde Kanik, Stefanec, Sulik a im podobni budu dristat o tom, ako to vlada robi zle, ked nedokaze tlacit na podnikatelov, aby zvysili produktivitu prace svojich zamestnancov a aby sa zvysili minimalne mzdy a mzdy statnych zamestnancov. Asi nebude, oni len vedia hystericky tliachat o tom, ako sa zhorsuje podnikatelske prostredie na Slovensku. Pre tych, ktorych huba neboli jedna poznamka: Podnikatel urcuje, aku bude mat jeho zamestnanec produktivitu prace, prostrednictvom urovne automatizacie vyroby, organizacie procesov, podnikatelskej strategie a pod. nie naopak.
Odporúčame