Netuším odkiaľ máš takú informáciu - a ani ma to nezaujíma. Nazdar.
Netuším odkiaľ máš takú informáciu - a ani ma to nezaujíma. Nazdar.
Pozvanie NIKTO nemusí prijať. Nepíš bludy.
Stačí si ju vypočuť. Je jedno, ktorý denník to napíše - ak to napíše pravdivo. Pravda to evidentne nie je.
Máš zaujímavé reakcie. Keď niekoho pozveš na stretnutie, tak by sa mal triasť? Prečo?
Dobre, a teraz skús použiť rozum - môže si prezident predvolať menovaných funkcionárov? Nemôže, môže ich však pozvať na stretnutie. Takže čo myslíš, urobí niečo, čo jej legislatíva a Ústava neumožňuje, alebo bude postupovať klasicky, v rámci svojich kompetencií. (a prídeš na to sám)
Pozýva, tak ako to urobila pani prezidentka.
Obráť sa na redakciu Pravdy. Ale faktom je, že mu bolo vznesené obvinenie, nie že "mal byť".
Pravda by už mala upustiť od tejto primitívnej manipulácie, ktorá má jediný cieľ - vzbudiť negatívne emócie. Je to neprofesionálne.
Prezidentka si nikoho nepredvolala, ale pozve si policajného prezidenta a generálneho prokurátora.
Čiže piata "eveňjú" má eminentný záujem, aby bol Trnka vo väzbe? Je to síce trochu zvláštne, určite ale máš dobré zdroje. Ale potom treba s tou "eveňjú" sympatizovať, nie?
Zasa až za takých idiotov svojich voličov nepovažujú. Spoliehajú sa na závisť a nenávisť. Možno ešte tak Soroša spomenú, ale tie sprostosti o Afrike nechajú pre takých ako ty.
Počiatka a miliardy a miliardy Eur v daňových rajoch tam nedali?
Keby "bola vraj", tak by Advokátska komora o tom niečo musela vedieť. Takže bola, nie vraj. A dokonca je aj právnička.
Smeráci sa nevyjadrujú, takže ich to evidentne neprekvapilo. Náš človek...s videonahrávkami na Kočnerových usb kľúčoch. Ako oko v hlave!
Evidentne tých, ktorí o fašistov v zelených tričkách nestoja, bolo viac ako priaznivcov ĽSNS. Takže tvoja veta nevystihuje podstatu.
Hoax z konšpiračných stránok pre slaboduchých spočíva v tom, že neuvádzajú skutočnú príčinu, resp. klamú.
a) Istanbulský dohovor síce podpísali v 2014, ale od 2015 majú rozšírenú definíciu znásilnenia. Spadá tam teda vyšší počet skutkov.
b) Podľa ich definície sa tiež musí nahlasovať každé jedno znásilnenie ako samostatné a nové, aj keď sa jedná o opakované. (t.z. rovnaký páchateľ, rovnaká obeť) U nás ide o pokračujúci trestný čin.
To tak fakt nikto nevedel, na to si si musel nájsť článok. Veď už komunikujte konečne ako dospelí ľudia.
Vyšetrovateľ nielenže začal stíhanie, ale žiadal aj väzbu. Prokurátor Hruška nielenže nesúhlasí s väzbou, ale nevidí ani dôvod na stíhanie, pretože vraj nebol spáchaný trestný čin. (U Kisku to bolo radikálne odlišné, dvaja vyšetrovatelia dôvod nevideli, a tak museli zohnať tretieho)
(pritom už samotná inštalácia audiovizuálneho záznamového systému v kancelárii GP a tajné nahrávanie "klientov" presne túto skutkovú podstatu TČ napĺňa)
To je v poriadku, návštív nejakého odborníka, pretože inak ti hrozí od stoviek Matovičov, že ťa zmlátia :)
Nič. Nesedelo by to so zaistenými komunikáciami, s obsahom záznamov kamier, trianguláciou od operátorov, atď. Ale to je na teba asi príliš zložité.
Trnka je pre Smer žeravý uhlík. Vo väzbe by sa mohol zblázniť a rozhodnúť sa spolupracovať. (A možno aj pre rôznych funkcionárov štátnych či silových zložiek.) Takto je stále nádej, že sa mu niečo nedajbože môže niečo stať...
Taká videonahrávka z Trnkovej kancelárie dokáže divy...
Odporúčame