Nie, nemôže. Opozícia z logiky veci nemá na to dostatok hlasov.
Okrem toho, nepoznám v politike jediného odborníka od Kotlebu, jediného. Takže čo je hlúpe pre Kotlebovca nie je hlúpe a priori. Pokojne ich choď voliť, veď vás je tu dosť, možno aj tridsať. Ale to nemení nič na fakte, že vo vláde nebudú.


