Aj ja som mal koronu ešte na začiatku prvej vlny. V zdravotnej karte záznam nie je, ale je to pravda. Môžem beztrestne povedať vakcinácii "nie"?
Aj ja som mal koronu ešte na začiatku prvej vlny. V zdravotnej karte záznam nie je, ale je to pravda. Môžem beztrestne povedať vakcinácii "nie"?
Čoskoro bude pozitivita 100 %. Radšej si upravte štatistiky a začnite sledovať percentá tých s ťažkým priebehom. Aký zmysel má počítať bezpríznakových?
Tak určiteeee. Vôbec to nemá nič spoločné s tým, že už je tu chrípková sezóna a ľudia sa napchávajú liekmi a látkami, ktoré ovplyvňujú výsledky AG testov, napr Paralen.
Navyše počty stúpajú od tretieho týždňa po slávnom masovom nosnom znásilňovaní národa matovičovou paličkou.
A ako doteraz, ešte vždy nikoho nezaujíma, že PCR tedty sú určené len na forenziku, nie na diagnostiku COVIDu.
Myslím, že má pravdu. Nikto na svete neurobil takú idiotskú vec ako Matovič s jeho krízovým štábom a pandemickou komisiou. Oba tie názvy sa odvtedy spájajú s idiotizmom, pretože tam evidentne rozhodujú samí idioti. Ale aký premiér, taká vláda a od toho sa to všetko odvíja.
Lebo o tejto "záhade" sa zmieňoval znovuzrodený pán Krčméry.
V tejto fáze sa za účasť neplatí. Jedná sa o desiatky tisíc ľudí v mnohých krajinách. To si nikto nemôže dovoliť zaplatiť. Ale som zvedavý, či zverejnia meno etickej komisie, ktorá to schválila. Nech vieme, komu poďakovať. Krčméry si určite nevie vynachváliť blbosť slovákov a ich extrémne krátku pamäť.
Ale čo? Ja si teda nepamätám žiadny nový liek, ktorý by sa klinicky skúšal na Slovensku v takomto rozmere a bol dobrovoľne nasilu vnucovaný verejnosti s tým, že kto nevyskúša, ten viac necestuje a možno ani nepracuje.
Čo je koho do toho, kde platia dane? Keď budeš zarábať take sumy, tiež budeš hľadať spôsob, ako svoj zárobok ochrániť pred nenažranými politikmi.
Ja nie som a predsa majú pre mňa Vianoce duchovný rozmer. Iba ignorant, príslušník iného monoteistického náboženstva alebo nevzdelanec si z Vianoc a viery v Boha robí srandu.
Narodenie Ježiša je výlučne kresťanský sviatok. To, že slovania oslavovali aj slnovrat a kadečo iné je teraz nepodstatné a miešanie paganských sviatkov s narodením Ježiša je tiež zásluha spomínanej náboženskej vojny. Aj moderní kresťania na západe už namiesto "Merry Christmas" hovoria len "Happy Holidays". Židovská Hanuka alebo islamský Ramadan si nikto nedovolí špiniť takými táraninami. Ak nie si žid alebo mohamedán, radšej zabudni na paganizmus a drž sa Ježiša, lebo náš svet bol postavený na kresťanských hodnotách, ktoré morálne prevyšujú spomínané dve náboženstvá. Polemika o morálnych zlyhaniach mnohých členov cirkvi za 2000 rokov je teraz vedľajšia. Keď zanikne kresťanstvo, zanikne aj náš svet. Kalifát ani otoctvo pre "vyvolených" by sa ti určite nepáčili. Tam by si nikto zo zarytých ateistov a protikresťanských mudrlantov ani nepípol. Nebola by žiadna sloboda kritizovať náboženstvo ani sa dovolávať nejakej odluky od štátu. Len tvrdá náboženská diktatúra a tvrdé náboženské tresty.
Viete prečo sa COVID nešíri medzi bezdomovcami? Lebo bezdomovci nemajú prístup ku kontraindikačným látkam, ako je napríklad aj obyčajný Paralen. Takže u bezdomovcov je pravdepodobnosť falošného pozitívneho výsledku veľmi malá, zatiaľ čo zvyšok populácie sa denne napchávať kontraindikačnými látkami. A takto vznikajú bezpríznakoví pacienti a takto sa pripisujú covidu ich symptomy, ktoré s COVIDom veľmi pravdepodobne nesúvisia
Náboženská vojna proti kresťanstvu sa nezačala v 16. storočí ale priamo v čase keď žil Ježiš. Postupný zánik kresťanských zvykov, špeciálne Vianoc, je dôsledkom tejto vojny. Pozrite sa čo chrlí holýúd. Ešte som nevidel jediný film popredného štúdia, kde by kresťanstvo nebolo zosmiešnené alebo spájané si zločinom, akoby ho malo zakotvené priamo v kodexe a Vianoce sú vykresľované ako čas stresu, hnevu, zločinu alebo nákupnej horúčky a kresťania ako hlupáci, zličinci, opilci alebo zvratení úchyláci. Snáď ešte nenatočili ani heden horor bez křesťanských symbolov.
A teraz skúste hľadať symboly iných monoteistických náboženstiev v rovnakých súvislostiach.
Nerozumiem prečo sa do toho montuje inseminátor Boris s tou jeho eifelovkou na pleciach.
Ako sa mohli vôbec nakaziť? Veď dodržiavajú všetky pravidlá a "rúška fungujú". Možno si zabudli strčiť paličku do nosa.
"radíme sa s odborníkmi", len nepovedali s akými. Boli to odborníci na šírenie iracionálneho strachu (poisťovne).
Počty pozitívne testovaných stúpajú. Prečo? Lebo je obdobie respiračných chorôb a ľudia užívajú všelijaké ľahko dostupné lieky, ako Paralen (paracetamol), ktorý má kontraindikačný efekt s AG testami.
Čo iné mu zostáva? V hlúposti jasne prevyšujú aj toho najhlúpejšieho člena koalície, takže budú držať spolu až do konca. Obaja dopadnú zle.
Prečo zavádzate? To nie sú politické hádky. Je to reality šou s mentálne postihnutými maznáčikmi a mafiánmi. Tí s najvážnejším postihnutím zastávajú najvyššie štátne funkcie. Tak sme to chceli, nie? Západná "kultúra" znamená, že vládnu skupiny zo zákulisia a verejnosť zabávajú dokrútení exhibicionisti v parlamente a na prezidentských postoch.
Náckovia len využívajú situáciu, kedy vládne chais a hlúposť. Inak sú to len náckovia s náckovskými myšlienkami. Sú to nacionalisti, čiže blázni, ktorí patria do prelomu 19. a 20. storočia. Kollár ji ich sympatizant, ako sa ukázalo pri téme dvojitého občianstva.
Odporúčame