Tomuto nerozumiem. Nikde v médiách som nezachytil, že by niekto hovoril o čipování očkováním. Vždy to počujem a čítam len ako výsmech, ale jediný, kto to rozpráva, su tí, čo nás chcú presvedčiť o očkovaní.
Napr ja sa nedám zaočkovať, lebo výrobcom vakcín, ani odborníkom zodpovedným za tento chaos neverím. Baxter skoro infikoval desaťtisíce ľudí, keby česi neotestovali ich vakcínu a že odbornici aj WHO klamú sme sa presvedčili aj na príklade s Tamiflu. Väčšina rozumných ľudí sa nechce očkovať z týchto dôvodov, ne pre akési vymyslené čipovanie.

