skúsme otázku položiť inak
Aké zhodnotenie tvojich peňazí máš v 1 pilieri
a aké zhodnotenie káš v 2 pilieri (ktorý fico už dva krát zmrvil)
ked si to spočítaš, tak vieš že viac dostaneš z Druhého. a ešte to môžu zdediť deti
skúsme otázku položiť inak
Aké zhodnotenie tvojich peňazí máš v 1 pilieri
a aké zhodnotenie káš v 2 pilieri (ktorý fico už dva krát zmrvil)
ked si to spočítaš, tak vieš že viac dostaneš z Druhého. a ešte to môžu zdediť deti
zas idú kradnúť?
ktto bol rozumný tak v 2 pilieri má 30%né zhodnotenie
Kolko má v 1. pilieri?
bolševici vedia len ludom zobrať 100€ a vrátia im 20€ a ešte sa tvária ako sa o nich starajú
Ale zaberá to, lebo voličov majú dostatok
jasneeee
Macron mu jasne vysvetlil o čo sa jedna
a Trump pomaly mení retoriku
a to ešte nenastupilo Nemecko
EU ma 450 milionov obyvatellov. ekonomicky je tiež dostatočne silna. spoločna armada by bola vyzvou aj pre USA. parvda nejaka centralizacia bude potrebna, ale to male staty nijak neposkodi. pre nas by to bolo dokonca viac ako potrebnme
Koho vyhostia v Rakúsku? Vieš o com a o kom je reč?
Na cudzinecká políciu musia chodiť zahraniční robotníci. Zamestnanci zahraničných firiem. Zahraniční lekári čo tu liečia.
Tvoje kognitívne myslenie je na úrovni Sutaja s Uhrikom.
A čo by si robil bez EU ty chudák?
A čo chcete od sedlaka čo v živote nič nerobil. Jediná kvalifikácia je internetový diskutér zo Sumracnej
Polícia v rozvrate
Okresné urady neschopné akcie
Kataster zlikvidovaný
Cudzinecká polícia v kolapse už rok
Ale mame stovky nových stoličiek na MV pričom jedna stala 1400€(!), nové auta pričom jedno stalo viac ako 150000€!
Budkovsky bimbas
Takze chyba je v cudzincoch a nie v totálne neschopnom ministrovi vnútra?
Skús sa opýtať ako to funguje v Česku a Rakúsku.
To je tak, keď sa stretol so stelesneným zlom a pomstou, Robertom Ficom. Prítomnosť toho komunistu nerozchodí ani Slovensko. Nie to ešte starý človek.
psychopati fico a matovic maju silny fanklub. oni nepotrebuju rozmyslat. oni potrebuju hulvatsvo a mylovaneho fyca
samozrejme.
pockam az pre mna pride autobus
potom si vyzdvihnem od zahranicnych pucistov hesla ktore mam kricat
mimovladky mi daju transparent
potom si pojdem do sorosovej vydajne penazi
a potom do nakupneho centra kde miniem poukazky od progresivcov
a hlavne heslo dnes ma byt premier je americky .....
ano. Prežil som totalitu. a čítaj pozorne. hovorím o tom čo bude pri tomto ficovom trende.
fico je pomsta a zlo. a je psychopat jaak matovic.on nas vedie von z EU a NATO
nam vojna nehrozí. my máme putina kamaráta:)
trump bude hrat divadlo ešte dlhšiu dobu.
V EU nás nikto nedrží. Stačí vystúpiť. Aj z NATO. Buď si istý že žiadne plechové margingotky ako v 1968 sem neprídu.kludne nás nechajú ísť.
Tak netrep hlúposti o EU.
Neviem kde je Blava. Ale v Bratislave je najväčší počet Ukrajincov na Slovensku. Tak netrep hlúposti.
Ak je v Bratislave nejaká mafia tak je to smerohlas
myslis sutaja s gluckoma gedrom a mldym kalim? smeracka uderka na diskusnom fore? ved preto ich tu provokujeme
Slovenská sovietska republika nebude môcť byť členom NATO, lebo sovietske russko nikdy nedosiahne kulturnu a politicku uroven zapadu.
práveže smerákov treba poslať tam kam patria. Do latríny
Na južné Slovensko kašlal Mečiar a kašle aj Fico. Stále opakujú niečo o východe ale ovela horšia situácia je na juhu ako na východe.
len totalne vygumovany obcan je proti niekomu, kto sa pozera na prsty tym, ktori maju spravovat nasu krajinu
Fico ruší korupciu tým že ruší mimovládnu organizáciu ktorá sleduje či sa nekorumpuje
Robert kolaborant je proste genius
len žiadnu kontorlu. A ked, tak taku, kde dosadi svojich ludi.
Odpovedz na moju otázku čo spravi Fico keď 25 krajín EU pôjde inak ako chce on.
Odporúčame