A čo naši ficopeleidi
Ešte furt je Trump ten správny chlap?
Už žiada rusakov o ústupky.
Už zavádza cla na naše vyrobky.
Som zvedavý na tu otočku. Ale najprv im bimbas z Budkoviec musí dať noty ako majú diskutovať.
A čo naši ficopeleidi
Ešte furt je Trump ten správny chlap?
Už žiada rusakov o ústupky.
Už zavádza cla na naše vyrobky.
Som zvedavý na tu otočku. Ale najprv im bimbas z Budkoviec musí dať noty ako majú diskutovať.
Trump ani nevie čo je to fico.
Pošlite tam bimbasov kotlara s luptakom. Oni to vyriešia. Na vine budú určite zaockovani.
Argument?
Ja volím jedine slobodu a demokraciu. A je mi jedno kto je na cele strany.
brani svoju krajinu. takze ju asi nema na haku
A teraz trumpofilovia ktori miluju Fica co spravia?
Uz bude Trump a USA nepriatel?
zlaty dobry masovy vrah putin. Ten nesklame nasich kolaborantov okolo fica
by si sa divil kvoli comu vrazdil cernak
Meciar Rezes Lexa.... to boli skutocni zadavtelia lupezi a vrazd mafianom....
Nech to kvalifikuje prokurator ako chce
rozhodne sud
ale terorizmus vyzera trochun inak ako poamteny dedo s igelitkou a pistolou....
sutaj estok je este vacsi bulo ako sa javil
Pre Belanika s Antosikom su podstatne 2 ciele:
Zarabat na predaji hracov
Porazit Slovan. Hlvne ked je cely tim Slovanu ozraty po postupe
Ostatne nie je podatatne.
Kanzabezoecwniu ciela cislo jedna im pomaha zltozeleny zvaz ako pivedal Jan Kozak starsi
v rusku nebude nikdy demokracia. ruský národ je prepitý a potrebuje báťušku, súdruha v kremli s bičom.
Aha. Takže toto je ten avizovaný nový poriadok?
Agresoru´i si budú porcovať susedné krajiny?
Tomuto tlieska genius z revucej aj s geniusom z budkoviec?
A prázdny oblek čo? Hrajká sa s elektrickým psíkom alebo s náhlikom?
Čeferin, práve si dokázal, že sloboda slova tu je. Nikto ťa nebude trestať za tvoje názory ktoré si vyslovil
Skús to v Rusku. Sibír. Alebo pád z okna. Na to sú rusácke špiny špecialisti.
gaučoví experti sú fanúšikovia, bez ktorých by hokej nebol potrebný
dement kotlar by vybádal, že tam nikto neumrel.
a keby tam mal totálneho dementa, obvodáka Liptáka, tak tern by zažaloval všetkých lekárov, ktorí tých ludí liečili.
Lebo mali len chrípočku
Stačí si pustiť všetkjy výroky Fica a jeho sudruhov z obdobia, kedy tu bol premier psychopat a potom Heger.
Teraz je to ešte horšie, lebo parlament je zablokovaný a neprijímajú sa zákony. Nie je predseda ani podpredseda NR.
Ale Ty myluješ Fyca!!!
Slovenskomby malo zažalovať Maďarsko za dotácie slovenských skol. Športových klubov kúpu slovenského majetku. Latentného pripajaniamsi juhu Slovenska.
Len keby Kalnakvi siahli na biznis hneď by kaslal na nebránennie sa
Komunista fico požehnaný pápežom rieši svetový mier svetové inštitúcie. Svetovú krízu
Akurát že už 3 mesiace nezasadl parlament. Ekonomika Slovenska preráža dno. Zdravotnictvo kolaps. Školstvo stredovek. Veda výskum investície nič. Mladi a vzdelani a šikovní ľuda utekajú preč. Starí nakupujú v Poľskú Česku Maďarsku Rakúsku.
Ale požehnaný a birmovany komunista rieši medzinárodný sud.
Pošlite tam dementa Kotlara. On to vyrieši. Stačí mu detská súprava Molodoj doktor.
Zlodej. Podvodnik. Kolaborant. Tvorca smerackej mafie. Kuciak odhalil smeracke svinstva. A on sa ide oháňať legalnymi peniazmi pre mimovladky? Vadí mu simckova nadácia? Prečo?
Fico je zlo a pomsta. Stačí si vypocut rozhovory na chate v Cifaroch.
Voliči Fica. Koľko už nezasadal parlament? Netreba nám zákony? Ale hlavne že sme oslobodil zločinca Kovacika. Dali amnestie smerakom. Toto stačí vám voličom Fica?
Odporúčame