Trump napína svaly, ako keby držal v rukách všetky karty. EÚ má však v rukáve mimoriadne cenný tromf
ukradnuté? tak ako chce Rusko mukradnúť krajinu?
ozaj, a vy čo žijete v Europe a Prezidentka Čaputová bola americká agentka (a samozrejme aj čosi iné, pre vás tupé hlavy) ako sa vysporiadate s tým že Fico sa klania americkému prezidentovi? On už nie je americký agent?
A ešte nadávate na jabohatších ľudí sveta, že to tu riadia. A už vám nevadí Musk ako poradca s ktorým sa fotí Fico?
Nadávate na kapitralistické firmy a vykorisťovanie. A tom vám nevadí Musk a jeho rannokapitalistcké metody riadenia a vykorisťovania?