samozrejme.
pockam az pre mna pride autobus
potom si vyzdvihnem od zahranicnych pucistov hesla ktore mam kricat
mimovladky mi daju transparent
potom si pojdem do sorosovej vydajne penazi
a potom do nakupneho centra kde miniem poukazky od progresivcov
a hlavne heslo dnes ma byt premier je americky .....

