Prosím vás. Vyjdete tých bezpohlavnýh hráčov a generálneho manažéra. Ten nech ide do nejakej dediny ktorej stačí malo.
Hra bez emócie. Bez zápalu. Bez chuti. Zajtrabkeby si obliekl8 iné dresy tak sa nič nstane. Hrajú tak isto.
Najlepsi štvrtý útok. Potom Sersen a Takac.
Dajte dorast. Aspoň bude bojovať.


