Aha. To sú najväčší investori ktorí sa potrhajú o chudobné Slovensko. Teda skôr časť Ruska a Maďarska.
Kde vy na tieto sprostosti chodíte.
Nemáte ani sajnu o tom ako funguje ekonomika a medzinárodné vzťahy. Fejsbokovi vedci doktori manažéri …. Akurát nechápem prečo je tu potom 80% investícii zomzapdnej Európy. Kde si slovenské vynálezy. Slovenské firmy. Slovenske objavy. Slovenské úspechy v zdravotníctve. V športe. Vo všetkom aspoň tak ako Česko.


