ano riešia mier
ale ty si to predstavuješ tak že im netreba dať zbrane (prečo im fico predáva ked chce mier?), aby sa nemali čím brániť a putin by sa zastavil v Užhorode
tak si to predstavuješ? žiadne zbrane a muníciu a taký chceš mier? dobytú krajinu?

