Tak som zvedavý ako priaznivci dvoch kultúrnych mágov čo ničia kultúru vykúpia lístky a pôjdu do SND. Voliči smerohlasu dankovci republikovci. Sup sup. Aspoň raz v živote do divadla.
Tak som zvedavý ako priaznivci dvoch kultúrnych mágov čo ničia kultúru vykúpia lístky a pôjdu do SND. Voliči smerohlasu dankovci republikovci. Sup sup. Aspoň raz v živote do divadla.
Ešte nie. Plyn na burze je rovnako drahý aj keď rusaci zastavili kohútiky lebo nemali zmluvu.
Ja som žil. Študoval pracoval za bolsevika
Nikdy viac. Koncentračný tábor. Chudoba. Korupcia. Prázdne regale.
A keď si chcel utiecť na prehnitý západ tak ta zastrelili.
To sa ti paci na socializme?
Aha. Ten rok zavážil. Fakt. Argument jak ten smeracky trulo Richter. Fico nadáva a uráža a Richter to porovnáva s demonštrantom ktorý má plagát Fico do basy. Premiéra krajiny porovnáva s demonštrantom.
A tak teda zab14 rokov si určite spokojný so zdravotníctvom. Infraštruktúrou. Diaľnicami. Školstvom. Mostami. Železnicami.
A za tých 14 rokov tu Fico vládol v dobe hospodárskeho rastu. A on zničil krajinu. Alebo do psychopat Matovic za dva roky?
Tak sa pozri kde bolo Slovensko po vláde Dzurindu. Pomerne krátkej
Pozri kde je po 15 rokoch vlády Fica.
Ale ale pan autor. Toto vam nevyslo
Kedy sa zacalmprohwkt elektricky? Nebol nahodou skoro rok kovod? O kolko stupli ceny medzitym? Len ocel o takmer 200%. A jedna sa o verejne obstaravanie. Mohol to akykolvek primator odsuhlasit? Na druhek strane po zChto udrzaniach elektricka bide tento rok. Aj opravy trati. I napriwk tomu ze vlad na Bratislavu kaslu
Kolko je fico pri moci?15 rokov. A dialnica stale nie je. Zdravotnictvo? Skolstvo? Veda a vyskum? 15 rokov fica. Ale vadi vam zdrzanie elktricky o rok? Fakt?
Aj keď je drahší fycopelevoličom to nevadí. Nech je drahý ako chce. Aj tak za to môže Simecka.
Ja mylujem fyca!!!!!!!
Komu by to vysvetľovali? Svojim voličom? Veď to je krajná pravica. S nižším IQ ale s pokrikom: ja mylujem fyca!!!!
SAS a PS ma nezaujímajú a aj keby tam boli tak na námestie pôjdem
Lebo zlu sa treba postaviť
Fico nás vedie na východ.
Nech si tam ide sám!
ficohlaso volič v to má jasno: Ja mylujem Fyca! Za všetko môže Šimečka!
Boli to Ficove vlády za ktorých sa na tisíckach hektárov inštalovali FTV elektrárne. Lebo dotácie.
Smerohlasacka politika. Nájsť nepriateľa a kŕmiť klamstvami svojich jednoduchých voličov.
Zmenili trestný zákon. Pre seba.
Zvýšili dane a poplatky. Všetkým voličom.
Zvýšili platy
Sebe.
Zdravotnictvo nie je téma. Tak zvýšili platy lekárom a znížili im pracovny čas
Volič nech podplaca a lebo ide do sukromnej polikliniky.
Kovacik pustený z basy
Ale smerohlasovolič je spokojný. Lebo ukáže tým zlým…..
Dvaja predsedovia hlasu a traja smeráci na jednom mieste.
a jeden kadehak ktorý spravil gesto
ten štvrtý to je taký nešťastník, dobrtý na kontrolu regálov v Moskve
Zelensky sa bráni a využíva všetky prostriedky
demokratické krajiny mu pomáhajú kolko vedia. a to je správne. pomáhať napadnutej krajine
ako konflikt skončí je na ňom a putinovi
keby sme im spolu s USA nepomáhali tak by už dávno Ukrajina neexistovala
ano? naozaj?
inflácia je normálny jav.
v lepších ekonomikách pomalšia v zlých ekonomikách veľmi rýchla
vdaka euru je naša ekonomika stále dobrá. Keby sme mali SKK tak by si sa nestíhal diviť kde by sme boli
a čo má riešiť?
tzačala riešiť obranu, ale oddtiaľ zabeblec fico zutekal
rbankovky sa riešia v každej krajiny. je to aj otázka bezpečnosti.
a možeš si prečítať ktorý komisár konkrétne čo rieši.
čo ti ešte chýba?
A už teda prijali zákon o poisťovniach?
Sory ale Dôvera postavila a obnovila nejednu nemocnicu. Lekári tam pracuju. V nemocniciach je poriadok.
Ale aj tak je podstatne. Zmenila koalícia zákon o poisťovniach? Ro by reformu zdravotníctva?
A otázka pre teba. Vieš koľko oddlzujeme štátne nemocnice každý rok? Stačili by na to zisky dôvery?
To sú len r3ci hlúpeho vydierači odborárskeho kotermu vyhovuje marazmus a doterajší stav. Oni majú platy. Pacient nech skape. Alebo platí úplatky.
Orban a fico. Dve hanby. Dvaja klamári. Dvaja putinopichovia
Rozhodli sa ísť proti 25 spojencom
V ocovej postavia nejaký národný salaš najväčší na svete. A chlapci si prídu na svoje.
Vyčkajme.
Aha. V Davose.
Takze Česko Rakúsko Poľsko Nemecko Francúzsko …… netreba navštevovať. OK
A v Bruseli? Tam sa snami nikto nebaví a boja sa rozhovorov. Aj včera ten bojko fico utiekol skôr. A to sa jednalo o obrane EU. Asi zabezpečil našu obranu u Putina tak Naco by sa bavil s lídrami EU GB a N
Odporúčame