Poznám viacero ľudí čo vidí beznádej v smerovaní Slovenska a radšej zostali vonku. Asi nie sme bojovníci. A tak to aj dopadne.
Poznám viacero ľudí čo vidí beznádej v smerovaní Slovenska a radšej zostali vonku. Asi nie sme bojovníci. A tak to aj dopadne.
My starší sme mysleli že idiotov ako Bilak Luptak už nikto neprekoná
A hla. Slovensko dokazuje že prízemnosť a tuposť ešte nedosiahla svoj strop
Danko
Huliak
Simkovicova
Dlaha
Sutaj
Tomas
T araba
Kim Blán Ár
Bude ako nebolo, lebo keď vládnu tupí politici vždy si tomodnesie krajina
Opäť nejaký populisticky nezmysel pre ficotupcovolicov. A matovicotupcovolicov.
Ako?
Máš tri možnosti
Donútiť ľudí aby mali po 10 deti
Prilákať migrantov
Utiahnuť si opasky prestat žiť konzumne a vystačiť si s mi imalnym dôchodkom
Matovic je peychopat
Ale čo taký Fico ktorý tu vládol v dobách hospodárskeho rastu?
Školy.
Infraštruktúra
Zdravotnictvo
Jedna radosť.
A čo si tu bez normálnych ľudí počnete?
Vodka pohánka kroje častušky. To vám stačí?
Nám liberálom je to jedno
Ale smeraci a podrztasky sú predsa národní a heterosexuálni a žiadni ini!
Konečne prejdú sobáše homosexuálov. A možno aj adopcie keď bude podrztaska na hrade.
Jeho voliči sú proti LGBTI. Ich voliči sú za tradične hodnoty. Týmto smerakom vadí homosexualita.
Ale Petko je nás homosexual. Národný a socialny. Takých majú smeraci radi.
Ale ti sorosovski a simeckovski sú zlí.
Argument?
Neriešenie problémov krajiny ale riešenie trestného zákona aby Ficovi ľudia boli voľní. K tomu šikana policajtov.
Sedlak na ministerstvevnutra
Primitivna sedlacka na ministerstve kultúry
Ich činy potvrdzujú že Ficovi ide o Fica.
Keby cmučkal. Ale ono to mentálne že Fico sa škaredo pozrel a podrztaška sklopil opätky.
A Sutaj zatiaľ striha videá na Barandove
Fico povedal a Pele splnil. Takto sa robí podrztaska. Bravo Petulik.
Лавров пошел на хуй
malý nechutný komunistiocký nok to má ťažké
ale jeho luza stále nepochopila, že Ficovi ide po volbách len o jedno: o Fica
ked oslobodí savojich kumpánov a sponzorov tak sa odprace do nejakého daňového raja
samozrejme, že nie do milovaného rusákova
Kajmany, Dubaj, Thajsko....tam kde končí väčšina šmejdov
nás netreba zvážať autobusmi
na našich protestoch počujú aj ludia na tribúne
na našich protestoch nikto spontánne nekričí na podnet nejakého primitíva že je niekto ruský ....
ale užívajte si zlodejov a podvodníkov čo vás nakrmia
asi máš štatistiky a vieš kto kradne
takže ked tvojej babke feťík ukradne auto za 30k€ tak si bud istá že to zaplatí. a potom ukradne znovu
a taký baštrnák a kováčik sa len smejú ako smerácka luza podporuje ganunera v premierskom kresle
dnes 18,00 ámestie SNP
nech má Pelinko o čom zas tliachať a sedláčik šutaj nech mu pritakáva
fico len dokazuje že dno už dávno prerazil a ide hlbšie
a za ním jeho mopslíci a podržtašky, ktorí budú klamať a zavádzať, len aby im šéf hodil kostičku
sedlák šutaj
sladučký pelíček traktorista s krabicou šampanského
čedlaha
kim Blan Ar - zadkopich strýčka Una
mopslík tomáško
buran z očovej
hluchá moňa
a celá plejáda takých ako oni
ano? vy smerácka luza neviete ani trochu pohnut tym zvyskom rozumu co mate este v hlave
smeraci tu klamu vsetci jak jeden. podrztasky spolu s ficom tu hovoria o nalezoch US, o ochrane ludskychz prav, o okolitych statoch...stale tie iste klamstva
pre mna ako obcana statu je najpodstatnejsia vymozitelnost prava. sudy uz v 40 pripadoch dali za pravdu ze zakon bol poruseny
ostatny cakaju. bud ich sud oslobodi, alebo nie
ale vzdy rozhoduje sud. nieklkorocna praca vysetrovatelov, ktori nemaju dovod sa vystavovat trestnemu stihaniu a su len alen uradnici. klamar fico s podrztaskami maju len jeden ciel: oslobodit Ficovych ludi.
takže to znamená že ruská okupantská svoloč utečie z Ukrajiny jak utiekli z Afganistanu?
hm. dobrá správa
Odporúčame