kolko absolventov mediciny skonci v Cesku a Rakusku?
a pocuvali ste medikov ze uz teraz nemaju priestory pomocky a ucitelov?
viete kde sa my pacienti liecime?
viete ze doktor je na oddeleni len doobeda a poobede je uz v sukromnej ambulancii?
viete v akych podmienkach pracuju lekari a sestricky?
viete ako politici (hlavne smeracki zlodeji)znicili zdravotnictvo?
pokial tu budu vymyslat zakony primitivni politici ktori maju myslenie zlodejov alebo starostov ocovej, atk v tejto krajine nikdy nebude normalne zdravotnictvo
tato krajina nebude normalna.

