tak sa pýtam ktorých medvedov treba odstreliť a kde. a kolko.
drístaš jak fico
tak sa pýtam ktorých medvedov treba odstreliť a kde. a kolko.
drístaš jak fico
medvede nie sú problém. problém je že sa k nim vyjadrujú populisti typu fico kolár tisouhríkmazurkotarabko a pod
oni nevedia ako to vyriešiť ale vedia že politrické body to prinesie. a ich tupí voliči im to zožerú
nič sa nemusíme doprosovať, lebo Brusel sme my. samozrejme pravidlá treba dodržiavať
ako si predstavuješ odstrel medvedov? všetkých? alebo len 10? 100? a ked takýto počet, tak ktoré medvede?
drístate jak fico.
Hlavne naši politici nech sa do toho netsrajú
Ale bojuje. Inak by Kremeľ bol na hraniciach s nami. A to nie je nič dobre. Mame skúsenosti. Stacilo. Repete nechceme. Smrť okupantom.
ano?
a vieš ako prebieha vyšetrovanie? vieš že pri výsluchoch je prítomný obhajca?
vieš že obhajca má celý spis pred tým ako ide na súd?
takl mi vysvetli ako môže vyšetrovanie ovplyvniť vyšetrovateľ
ono sa to ešte možno dá v opačnom garde ked ta obhajca chce vysekať a je ovplyvnený prokurátor aj vyšetrovatel. ale naopak? šak ten obhajca by bol blázon, keby z toho niečo nevytrieskal.
vy tomu zlodejovi smeráckemu uveríte všetko
nemajú noty
čo si tým chcel povedať? že sme tu mali raj na zemi? zlatá CSSSR pod bagandzou kremla?
kremel už rozdal noty. konečne.
ako v moskve? rublík padá? na lady a moskviče je fronta? pohánky a samohonky v zemljanke je dosť?
a čo 12 rokov fica?
matovič je psychopat, ale bol tu 3 roky z toho rok bol svet odstavený kvôli kovidu. takže 2 roky.
inak program Danka: zastavíme liberalizmus (takže zruší slobodu?)
fico nemá už dlho žiadnu víziu
pelegrini nevie čo chce
fašisti chcú vystúpiť z NATO a EU? teším sa. fakt inteligentný program
týmto tupcom skáču na lep iba tupci. im stačí bilboard so slaboduchým a nesplnitelným heslom.
slovač....
len totálne vypatlaný človek môže po 12 rokoch devastovania krajiny voliť Fica (a to tam má kaliňáka a Gašpara a Dlágu)
Matovičovi to môže hodiť len podobný psychopat ako on.
Ludia by mali pozerať na program a ciele strany. nie na tupé reči politikov. lebo tak končia liberálne demokracie a nastolujú sa totality. aj ked, slovč túži po autoritách. aspoň nemusí premýšlať a aj niečo zadarmo dostane
Rusi majú vymývanie mozgov v krvi. Kto zažil CSSR a družbu na vážne časy a nikdy inak vie o com hovorím. Kremeľský teror.
Neutrálne Švédsko a Fínsko sú v NATO. Predtým neboli. Takze menej ako 1400km
A utekajú na Západ. Lebo tu hrozi východ. A Ruska bagandza.
My sme Europania.a zatiaľ patríme do vyspelej západnej Europy
Pravda, IQ národa sa znižuje a čo nevidieť budeme opäť chodiť do púrvomájových sprievodov a začneme sa učiť ruštinu
ty slovän!
kedže chceme mier, tak im uvolníme bez boja kus Polska.a Litvy Že továryšč Dlága?! Tak nejak to vy navrhujete aj s Končitom a spuchnutým väzňom-čakateľom
ano.
všimni si že sa o tom píše a diskutuje
v CSSR by si sa nedozvedel nič, lebo socialistickéí zdravotníctvo bolo najlepšie na svete
si dutý jak prázdny sud
12 rokov fica v hospodárskom rozmachu. celosvetovom.
a 3 roky séce blázna Matoviča, ale zabudol si, že svet sa na rok zastavil. takže 2 roky
asi cítiš ten nepomer a nechceš za 2 roky spraviť viac ako za 12
fico zlodej a matovič psychopat
pri ludoch ktoí volia fica a fašistov, alebo matoviča a kolára sa na ten Madagaskar vysťahujem ja
a vy si tu rozdávajte zadarmo a vystupujte z *EU a NATO
Odporúčame