Ty si trulo ešte väčší jak pôsobiš. Za fica tu bola celosvetová pandemia? Rozmýšľaš alebo len miluješ zlodeja a podvodníka fica. Apropos. Si spokojný so zdravotníctvom. 12 rokov ti vládol tvoj liebleing fico.
Ty si trulo ešte väčší jak pôsobiš. Za fica tu bola celosvetová pandemia? Rozmýšľaš alebo len miluješ zlodeja a podvodníka fica. Apropos. Si spokojný so zdravotníctvom. 12 rokov ti vládol tvoj liebleing fico.
Niečo mi ušlo? USA si pripojilo časť Sýrie k svojmu územiu?
NATO tam nie je vôbec. NATO je obranná aliancia
Nikto nebgatelizuje. Ale poslanci nech daju pokoj financiám školstvu zdravotníctvu infraštruktúre a aj medveďom. Nerozumejú tomu
Strety s medveďom sú v dnešnej dobe sociálnych sieti presne. Je to populárna téma. Toho roku 9
Kde okupuje NATO nejaké územie? Kde USA
Ale vy krmloidi už neviete ako obhájiť zverstvá potkana putina
Keby. Ol niekto fasista tak by ústavný sud nerozhodol
Ešte daj koľko smerakov a ich priateľov už sedí v base? Alebo čaká na rozsudok?
Ty si mýliš pojmy. Totalitu ui chcu zavadzať Fico s tisomazurkouhrikom.
smeraci , už aj tlačovku!!!
my chceme počuť parudu
ako sa vám ubližuje. ako vás nezákonne stíhajú. ako trpíte vo vyšetrovačke!
roboooooooo. kde siiii?pomoooooc.
Najviac turistov po Slovensku uje zrovna od nás
mna len zaujíma aký lúč chcete použiť pri odstrele. ale väčšina z vás tu len drísta presne tak jak smerakolajnaci
v tejto chvíli vraždením na Ukrajine, pričom vlastnia jadrové zbrane
v tejto chvíli dezinformačnou vojnou ktorú u nás vedú. a jej vplyvom sa jednocuchí ludia rozhodujú voliť populistov a fašistov naklonených k tejto barbarskej krajine. a to je len krok od odklonom od EU a NATO a dostaním sa pod bagandžu tých teroristov
hádaj z ktorého kraja je najviac turistov v Tatrách, Slovenskom raji, Polane.....
aha. a o tom vies ako? mas nejake scitania siahajuce do minuleho storocia?
takze vystrielame vsetky medvede a uz bude pokoj
u nas su premnozeny diviaci a vysoka zver. uz niekolko nehod zapricnili (viac ako medvede)
vystrielat?
a najviac problemov zapricinuju volici olajno smeru a tisouhrikomazurkov
s nimi co?
jasne
vsetci idu ziadat o zbrojak
politici nech sa zasadne k nicomu nevyjadruju, lebo tomu nerozumeju a robia len populisticke ciny. teraz sa prizivuju na medvedoch
toto je odborna otazka a nie otazka pre fica kolara a podobnych diletantov ktori nemaju riesenia ale maju reci. parlament nech uz nezasada lebo to smrdi dalsim dementnym zakonom a la matovic a olajno
kde a kolko zastrelime?
vies to?
kde bude tych 100-300? je ich tu udajne okolo 1500. takze 1200 zastrelit? divoky zapad?
naozaj nie je ine riesenie?
a ked z tzych 300 5 napadne ludi, tak kolko ich zastrelime?
lebo tento rok bolo 9 utokov na cloveka
co o znamena zaradom?
vewd skus vysvetlit
ideme do tatier a tam ich moze byt kolko? alebo zastrelime 20 na Polane 20 v Tatrach? uz bude pokoj?
ficoviny
našťastie stále väčšina chce žiť v slobode a demokracii . a v EU
až vás bude väčšina už tui nebude sloboda a demokracia. bude tu vládnuť kremel. žrať budete pohánku, piť samohonku a jazdiť na moskvičoch
my normálni sa odsťahujeme a dožičíme vám ruskej bagandže. ja som ju zažil v 70-80. Nikdy viac!
za vás kremelských kolaborantov nie. to máš pravdu
ale za demokratické a slobodné Slovensko bojuje každý Ukrajinec nasadený v boji priamo alebo nepriamo
teda aj Kličko
teba nie. ty by si ich vítala s červenými zástavami
nás normálnych ktorí chceme slobodu a demokraciu RuSSko ohrozuje
a prečo tiahli na Kyjev? To boli turisti?
Odporúčame