Len ci to nebude tym ako mi minule napadlo, ze Slovaci su velmi nesuroda zmes ludi pochadzajuca z velkeho mnozstva etnických skupin ked sa vratime pri ich formovani az do neolitu a postupne prechadzame az do sucasnosti. Tieto myslienky cloveku napadnu ked pozera rozne serialy z Mexika, Spanielska, Talianska, Francuzska, Anglicka, no najmä z Turecka. Odrazu rozmysla ako neskutocne verne sa podoba jeho sused alebo suseda na niektorého predstavitela postavy v seriali. Nuz a hned sucasne vidi v takomto seriali, tie ine kultury, ine chovanie v kritickcyh situáciách, zvlastne javy, ktore sa u nas vseobecne v minulosti nepozorovali, ale teraz ich v tej "demokracii" casto registrujeme.

