No tak tito ma urcite vobec nezaujimaju a myslim si, ze vacsinu moralnych a spravodlivych ludi tiez nie.
No tak tito ma urcite vobec nezaujimaju a myslim si, ze vacsinu moralnych a spravodlivych ludi tiez nie.
Ten odkaz takymto priamym sposobom nefunguje. Najprv treba ist na stranku https://www.socialisti.sk/ a potom doplnte post/ a dalej doplnte bez medzery stop-papalášizmu-na-slovensku
Nepripada Vam vazeni citatelia uplne chore taketo chovanie, ked my, vacsina volicov, nepozname mnohe zamery, ktore sa chystaju strany z opozicie robit v ramci ohlasovanej velkej zmeny, a oni vsetci stale len pocitaju potencialne hlasy a percenta v nadchadzajucich volbach pre jednotlive strany a rozne alternativy koalicii? To je papalasske chovanie. https://www.socialisti.sk/post/stop-papalášizmu- na-slovensku
Z tych zamerov by mna osobne zaujimalo napriklad:
1. Presadia vitazi zakaz zisku v zdravotnictve, zostatnia ho a centralizuju?
2. Ponechaju dochodcom cestovne zdarma?
3. Zavedu progresivne dane zo zisku akychkolvek fiiriem?
4. Ponechaju sucasny system odvodov bez zavadzania systemu superhrubej mzdy?
5. Upravia Ustavu, aby zakon o preukazovani povodu majetku schvaleny v parlamente i jeho uprava o doplnok od p. Remisovej navrhovany v tomto roku prestal byt protiustavny?
Mne by sa vsetky taketo kroky a samozrejme aj dalsie ine tykajuce sa dochodcov pacili (v rubrike Dochodky).
To zapalovanie kontajnerov je "zabava" pre mentalne pribuznych ludi so sprejermi. Tymto problemom by sa mali seriozne zacat zaoberat vedci psychológovia.
On vstane o tretej v noci a ide podpalovat kontajner - osobna skusenost z pozorovania takéhoto podpalaca. Po nahlaseni prisla aj policia i hasici, ale uz bol prec. Robi to zahaleny v kapucni, aby ho nemalo zmysel fotografovat.
@ cokohodotoho
Ale su aj taki, ktori to analyzuju komplexnejsie a s neutralnym pristupom Vid https://www.socialisti.sk/post/stop-papalášizmu- na-slovensku
Nie ste opily? Vsak si v celom prispevku protirecite vetu za vetou. Ci to Vas takto skolia ako treba uplne domotat problematiku, aby jej ludia prestali rozumiet?
Dalsia, uz tretia, je, ze povoluje "podnikanie" v hazarde.
Stale to vychadza tak, ze tretia cesta je jedina mozna. Jej podstatne parametre vychadzaju z pravidiel fungovania kooperativov zamestnancov (priklad Mondragon a mnoho dalsich v USA, u nas Mliekaren Zvolen i cast bývalého podniku Hlinikarne v Ziari nad Hronom, tusim nieco aj vo Vrabloch; je neuveritelne, ze sa tejto temy nechyti nejaky novinar ), ale uz aj kratky vyvoj po Prazskej jari 1968 v Ceskoslovensku nacrtaval takuto podobnu cestu (hlavny jej ideolog bol ekonom Ota Šik,neskor emigroval do Svajciarska).
Sportovci by mali mat iba symbolicke zdanovanie, ich kariera nema dlhe trvanie.
Dalsia je, ze zakazuje (zakonmi aj EU) vyvlastnovanie v prospech statu, teda zostatnovanie, co je v pripadoch u zdravotníckych zariadeni neprijatelne pre vsetkych tych ludi, ktori ich nevlastnia.
Nebude 10% z tych 17% nerozhodnutych volit socialistov (hnutie SOCIALISTI), ktori su zatial pre media "v ilegalite" ?
OLaNO je relativne stabilne v kazdom prieskume.
Cudujem sa však chudobnym ludom, ze neregistruju socialistov. Ci je to len praca redakcii TV, radii a novin, ze Socialisti.sk sa nikde nepředstavuju ako zastanca najvacsej skupiny obcanov? - tych chudobných.
Ake priemerne mzdy su vo Vasom podniku bez zapocitania miezd a odmien manazerov? Ake mate vynosy? Aky zisk pred zdanenim?
Ten boj proti danovym rajom sa v tzv. G20 statov tiahne uz desiatky rokov. Zmeny boli iba symbolicke, v nicom sa radikalne nezamedzilo. Ale ked danovym rajom je aj City of London, ktory politik EU bude voci nim brojit? Však by bol obvineny, ze rozbija EU. Snahy o Brexit by boli iniciovane uz vtedy kedy by s takym volacim vystupil.
Vy ste "genius" s takýmito zavermi.
Vacsina chudobných si velmi dobre uvedomuje, ze ich chudoba prameni z toho, ze bohati ich oberaju roznymi sposobmi. Ked niekto bohatne, prave preto vela ludi chudobnie.
Najvacsou chybou poctivých ludi na uliciach v roku 1989 bolo, ze si neuvedomili, ze nesmu pripustit neobmedzovany rast bohatstva jednotlivcov i skupin. Pritom sa o tom vedelo, ze Zapad takto troskota, produkuje chudobu.
Gorbačov, Dubček, Mlynař si tohoto významného faktu boli vedomi. Preto sa oligarchovia pricinili o ich odstavenie.
Ocenil som Vas, pretoze taketo prispevky dobre vybudia citatelov, aby si davali pozor kto pise, ako to pise, co je z toho co pise pravda a co je ucelovo ponukane klamstvo.
Ked budeme spochybnovat tlak ulice, referenda, tak nedosiahneme uz nic co chce chudobna vacsina. Ak niekto bohatne tak ini chudobneju - je velmi dolezite si to uvedomit ! ! !
Predtym nez sa tu rozvinie diskusia precitajme si nasledujucu spravu : https://www.df.sk/tema/tajna-sluzba-otvorene…
T o sa tyka aj clankov o obvinovani Naďa. Sme neinformovani, vieme o tajných sluzbach malo.
Keby ste boli tym za akeho sa povazujete, nepisali by ste sem to co pisete. Alebo aj inac: Zbavili sa Vas lebo ste zlyhali. Moj skromny nazor laika.
Neuveritelne co to tu vsetko na tom Slovensku zije.
Viete uviest priklad (vymyslite ho prosim) takejto utajenej skutocnosti, ktora by poskodzovala republiku? Ja si to totizto v tom dnesnom preinformatizovanom svete velmi neviem predstavit co by to mohlo byt.
kdesi inde, ze Vy vlastnite tu druhu polovicu. Len kde, kto to napisal? A na zaklade coho? :-)))
Odporúčame