Casti Vasho prispevku bud nerozumiem alebo ..."Je demokracia tak si vol ako chceš a maj pri voľbe svoje kritériá.Ale nenamýšľaj si že tie tvoje kritériá sú tie najlepšie na svete a každý ťa bude pri voľbe opakovať.Ja sa pozerám na to ako poslanci napĺňajú svoj slobodný mandát a či tým plnia predvolebné sľuby a programové vyhlásenie vlády.A ten je možný len tajnou voľbou."
Ani vo sne mi nenapadlo, ze by snad ma mal niekto ako radoveho obcana pri volbe opakovat. Preco by nemal poslanec slobodny mandat ked voli aj v personálnych volbach bez utajovania jeho volby? A prave naopak pri tajnej volbe neviete ci tie predvolebne sluby plni a ci jeho volba je v súlade s programovym vyhlasenim vlady. KED VOLI TAJNE TAK to VIETE? Nepochopitelne zavery z Vasej strany. Prave zverejnovanim volby sa odburavaju taketo "diktatorske" praktiky ako ich naznacujete u Matovica alebo Sulíka. Mozu poslanci kandidovat pri volbach ako nezavisli? Nie je to skor tak, ze stranicka disciplina sa pestuje v lavici?


