Zverejnovanie ako hlasuju poslanci je nevyhnutne pre nas obcanov. Ako mam pani Jariabek, Vazny, Chudik a dalsi, vediet ci su v sulade moje a Vase predstavy a poziadavky na odbornost, moralku a ludskost ustavneho sudcu, ktore som spoznaval pri ich vypocuvani Ustavnym vyborom, ak neviem ci ste ho volili alebo ste ho zamietli? Ako sa mam rozhodovat pri dalsich parlamentnych volbach ci Vas budem kruzkovat ak budete znovu kandidovat za poslanca? Lebo to su nasledne podmienene hlasovania. Vsak takto sa obcan rozhoduje podla hlasovani poslancov v parlamente ktory poslanec mu vyhovuje pre presadzovanie jeho nazorov, teda obcana, ktory si hlasovania moze vzdy najst na strankach hlasovani o akychkolvek prerokovavanych navrhoch alebo zmien zakonov a aj o volbach pre personalne obsadzovanie postov o ktorych rozhoduje parlament.
Kedy preboha Vam poslancom to bude uz konecne jasne? Teda jasne co chceju obcania,LUD. Lebo v demokracii ma vladnut ten lud , nie Vy ako jeho zvoleni zastupcovia.


