Co je to PDI? KIA by aj tak usetrila. Dava 7 rocnu zaruku, takze odtahovanie plati tak ci tak. Stacilo by, aby mala v kazdom kraji (nie v krajskom meste) dvoch mechanikov, ktori by akutne pripady nepojazdnych aut riesili vyjazdom. Vsade v kraji su do hodiny. V sucasnosti je stav horsi, servisov je vela, no casto byva problem v dnoch pracovneho pokoja ich zohnat. Asi sa svojmu zamestnavatelovi zatajuju.
Zaujima ma vsak odpoved na otazku o kolko by mohlo byt take auto priamo od vyrobcu lacnejsie.


