Ano, len nie vsetci. Bohati ho maju zaplatit. Financnici, bankari, vlastnici takych firiem ako Vahostav, nafta Gbely, Bratislavsky paroplyn, majoritni akcionari v sprivatizovanych podnikoch s monopolnym charakterom, ti ktori si vedia vynutit na ktorejkolvek vlade statne zakazky hrozbou prepustania, hrozbou poklesu DPH. Mali by to zaplatit az takou mierou, ze sa budu dobrovolne vzdavat "podnikania". Privlastok dane ma byt SPRAVODLIVA.


