Logicky tu je moznost odtiahnutia rusakov z okupovanych uzemi
Ci nie?
Logicky tu je moznost odtiahnutia rusakov z okupovanych uzemi
Ci nie?
Bude to rychle a bezbolestne
.. pyta sa putin
Co to je?
Nova hra - ruske domino
.. vypadnutie sposobi nove vypadnutie
Ale Billove okna mali funkciu close-zavriet a nie vypadnut.
Maximalne spadli same, ale pouzivatel fyzicky prezil.
:)
Proruski trolli. Uvedomujete si, ze musite dostat infarkt alebo skocit - ak mate nahodou vlastnu mienku a v buducnosti sa nahodou nezhodnete s putinom..
S moskvou sa neoplati zahravat.. Cim blizsie k moskve, tym vacsia sanca urazu..
Len aby nevykupovala vlada, aby sa nedostala kniha k ludom.. v Rusku sa musi sirit tajne, ako Krylove platne :)
nenasilne, tak v poriadku.. akosi obyvatelia chapu nebezpecie ruska, chcu obranu.
rusko si za to moze samo.. kde nema nainstalovaneho diktatora, nevychadza mu to..
Vsak toto je dolezita akcia - obrana Ukrajiny
Ci autor mysli nieco dolezitejsie, napr. dobytie moskvy?
Nemci urobili zle druhou sv vojnou.
Ale tvoje videnie je silne nevolnicke.
Preco by ruski okupanti mali okupovat navzdy vsetky generacie nemcov? Nemci sa dostatocne poucili.
To akoze ked niekto porazi fasistov (napr. momentalne ruskych), moze si ich naveky zaradit do nutenej spravy?
To akokeby na rulete padla nula a za tym dvojita nula :)
Rusofili, kurime na 23°, ale nebojte sa, nebudeme platit rusku agresiu. Dovaza sa nerusky plyn.
Rusaci, kedy opustite napadnute uzemia?
Blbovia nechapu rozdiel kalendarov..
Tam da normalny clovek cennejsie veci ako bambus..
Nemame bambus, z coho by sme ich opravovali?
Ruska propaganda dokaze posunut aj narodenie Krista :)
To je PR na rusku delikatesu? Podpora ruskeho turizmu?
Pridte do ruska, pripravime lahodnych skreckov, mysi..
uz nevedia s cim zaujat..
Dobre kocurik
To mohlo mat inu pricinu.. zase nezmysel.. ked ti ho vyvratim, napises iny.. tak sa vrat k tomu tvojmu predchadzajucemu nezmyslu a zreviduj si rozmyslanie..
Odporúčame