Hm, hm 39.
Daj dietatu pieskovisko a ono tam nieco postavi.
Daj Slovakom republiku a oni ju rozkradnu..
Zasluzime si demokraciu? Sme schopni v nej fungovat? Vazime si ju?
Narodili by sme sa v Cine - pracovali by sme ako roboti. V Sev. Korei by sme zivorili a klanali sa vodcovi. V rusku - spravali sa neasertivne, lebo do nicoho sa radsej neoplati starat.. Boli by sme spokojnejsi? Zasluzime si to, ak nedokazeme zit v demokracii..
17. nov. bola unikatna sanca na novy zivot.
Zajtra rano si povedzme, ako kazdy chceme pomoct tomuto statu.
Napr. staci vychovavat ludi k lepsiemu, milo ich upozornit na neslusnosti, mat spravny nazor a byt pozitivny priklad pre inych.
Male krociky povedu k pozitivnemu vysledku.
Cim viac bude slusnych ludi, tym je vacsia sanca, ze aj ludia na klucovych poziciach budu slusni.
Ked budete mat sancu, urobte to.
Je to na nas, ako chceme skoncit..