A po akom? Potom je cudne, ze neisli do Ruska
A po akom? Potom je cudne, ze neisli do Ruska
Takisto su dristy, ze sa nikomu nic nestalo
Za akych podmienok by tie dve Ukrajiny fungovali?
Musia na to pristupit Ukrajinci, aj svet.
To ja nepisem tebe, s ostatnymi sa bavime
Nedam si ta ignore, tvoje hluposti bavia
Su tam velmi prekvapene orangutany
Znicena manzelka mrtveho namornika z kriznika Moskva zverejnila umrtny list. Hovori o dalsich 27 nezvestnych.
Rusko vsetko oficialne popiera.
Rozpravka o (obrovskom) vybuchu municie a ziadnych nasledkoch.
Kde urobili sudruhovia v stalingrade chybu, ze sa nevzdali?
To su take ohovarania.
Kremel treba vycistit.
Lol, to akoby hovoril Putin - fatalne nasledky pre kazdeho kritizujuceho Putina.
A kde je ten kapitan? Aj na tom videu bolo malo namornikov.
Robis testera v IT firme?
Alebo si Vana z Vorkuty?
Vrat sa na izbu. Sestricky uz volaju. Sam si imbecil.
Nerozumieš ekonomike. Nikto nekupi pecivo, tesco zrusi pekaren.
Si arogantny ako Rusi. Podaj si s nimi zakrvavenu ruku.
Ak si to Putin myslel, je hlupak. Suhlas?
Odporúčame