*kupovat
Presne tak. Tak ako Rusi ovplyvnuju trh, tak my mozeme povedat, za aku max cenu sme ochotni predavat.
Zato Putin ani nepipne a schovany podpisuje dekrety k vrazdam. Potom pride charizmaticky na verejnost.
Posudzuj ludi podla zamerov, co spravili.
Kasli na dojmy, ukrajinci sa potrebuju branit pred agresormi, a vidia, ze to je tazke bez podpory zapadu.
Kto tu ma najvacsiu hrozbu - jadrovy arzenal - a chutky vojensky expandovat?
Hanebne prirovnanie k zidom. Napatie nie je dobre, ale priciny su zjavne a nie je to nenavist k ludom, ale k politike Kremla. A tiez nepochopenie podpory Rusov k tej nehumannej politike.
:) dobree. Historia sa opakuje, aj Zetka si so sebou priniesli.
Kup si ju, podporis humanitarnu pomoc.
Ved za to stale bojujes.
Nie. Ide o ludi, ktori by radsej akceptovali nespravnu rusku agresiu a zhodili by zo seba celu tarchu.
Zachranit zivot si mozes, ale nikdy to, co ti spravili, nemozes prijat za spravne.
C) aby rusaci odtiahli, nezabijali ich a nerozbijali im krajinu.
A aby im podobne tupela nevsuvali odpovede a referenda.
Strasne, ze ich Rusi vydieraju
a popierat ukrajinsky stat a narod
Popri svojej "mierovej" zachrane na nesuhlas ukrajincov porozbijat a pozabijat
Jedna vec je, co sa pise, druha, co je realita.
To skusas, ze?
Takze si vazia Urajincov, len ich prisli vyzabijat.
Nejak nesedia fakty?
To je uzasny napad. Mohla by sluzit ako domov pre prokremelskych trollov.
Dalsia teoria proti komu. To je smiesne.
Ekonomicky rozmach je dany schopnostou vytvarat tovary s pridanou hodnotou. V tom su Nemci dobri.
Nejaky smrad z diery zo zeme je tiez potrebny, ale nie klucovy z pohladu alternativ.
Vedia to dokazat?
No uvidime, ako budu prekvitat .. To je take oblbnutie na chvilu.
Zaplatia to Rusi a to znamena, ze peniaze nebudu mat inde.
Uz tam posielaju 34. brigadnu jednotku bulvarneho a fasistickeho nasadenia
Kto to zaplati?
Odporúčame