Podla vasej logiky sa da presne argumentovat kriziackymi vypravami
Co bolo za komunizmu, dvojicky, perzsky zaliv..
Podla vasej logiky sa da presne argumentovat kriziackymi vypravami
Co bolo za komunizmu, dvojicky, perzsky zaliv..
Lebo hento za inych okolnosti pred 1000 rokmi
Duhovy pochod ala Rusko. Armada plna zvrhlikov.
Su taki jednoduchi. Staci im palica v ruke.
Pocul si o nejakom ruskom navrhu za x tyzdnov?
Bohuzial vdaka tymto nerealnym dristom sa stavaju z Rusov nacionalisti, zfanatizovani obyvatelia. Tie propagandisticke kecy nezastavia.
Nuz, zivotne okolnosti ta nutia reagovat. Je to susedny stat, doslova nasa hranica, nas europsky priestor, lezernost by sme raz mohli poriadne lutovat.
Peniaze.. Nikomu sa to nepaci, na armadu treba vela. Kolko davaju do toho Rusi a aku maju zivotnu uroven.. Vynutene je silne slovo, uz to treba obnovovat.
Ako stratena?
Kazdy je znicitelny alebo poskoditelny.
Ale pointa nie je premeravanie sil.
Pointa je ochrana pred tyraniou.
Od dodavok zavisi ich osud.
Nemaju - nevedia sa ucinne branit.
Asi nam momentalne vedia iba podakovat.
Ale situacia ma aj inu rovinu - kde sa zastavi Rusko a ako to ovplyvni nas a EU.
Nedodavame im zasielky, bez toho, aby sme si uvedomovali okolnosti a rozhodovali o tom.
Vsak nevydrzali. Kde su pri kijeve a inych poziciach. Zduchli.
Hehe, takze nie z Ruska.
Akesi maju spadnute hrebienky.
Zeby pochopili, ze ta vojna je nezmysel?
To tvrdili Rusi - ze su velmoc, ale zistili, ze ani nie.
To urcite, myslis najma take staty, kde pravidelne prebiehaju volby a dochadza k vymene vladnutia?
Hej, uz by mohol Zelensky stiahnut tie ruske vojiska z ukrajiny.
Blaha a Fico sa zmeni, ked sa bude jednat maximalne o ich zadok. Inac im nie je luto nikoho, podporuju krvave revolucie, bez stotoznenia s umierajucimi ludmi. Tuzia byt doleziti akteri.
Rusi vedia pekne rozostvavat svet.
Niekde vtrhnu, tvaria sa, ze to nie je vojna.
Drazdia, hrozia, zabijaju, vydieraju.
Akykolvek utok na seba stupnuju ako besne zvierata.
Boli aj slzy?
Jasne, ze nie je, to predsa bol utok na Rusko, ktore neutoci. Kremelska zberba.
Odporúčame