Druha alternativa je nechat sa zmodernizovat od Rusov.
Zadarmo :D
Druha alternativa je nechat sa zmodernizovat od Rusov.
Zadarmo :D
radsej by si privital zelenych muzickov s kalasnikovom?
Ps. Taki nepotrebuju ani pozvanie, ani viza
tu rusku pesnicku pocuvaju najma v Kremli :D
Vojaci hlasia zastrelenych. Mrtvych civilistov kto hlasi? Rusi?
Budu robit z Ruska zasa chudacika, zevraj OSN je americka (co je hlupost, kazdy clen moze predkladat navrhy).
Rusi to mali urobit a trvat, kym sa to nespravi. Hrozit vedia, ale tu im to akosi neslo.
Radsej posialali zelenych muzikov, rozostvavali aby mali zamienku na invaziu.
Cez OSN by ostala Ukrajina cela a to nechceli.
Pekne sa vies oprskat od viny
Akurat si v tej paralele zabudol zobrat do uvahy, kto zautocil.
Z tohto pohladu by sa mali pouzit na agresora, teda Rusko.
A od 40 rokov sa nedoporucuje pouzivat (s výnimkou zachranarov v kontakte a pod)
Ono tam nejake riziko je. Sialeny potkan v kute hryzie.
Len na jednej strane euforia, na druhej kydanie na Zelenskeho, co rozprava. Taki su ludia.
Pripravuju sa na to / myslia si to aj Slovaci, jodid draselny vykupeny..
Zase ides svoje. Hadaj kolko rokov / desatroci bude trvat Rusku obnovit / nahradit tuto lodicku a ako je moc dolezita pre taku velmoc, za ktoru sa Rusko poklada.
Nie je to len o vycislenych peniazoch.
Nedosahuju vytuzeny ciel, preto im tecu nervy.
Nezodpovednym nepatria zapalky do ruk, nie je na to ochrana.
Ak chces vyriesit problem (obetovanim ukrajiny) ver, ze pride dalsi, lebo zapalky budu stale mat.
Je len zle alebo riskantne riesenie.
Vieme my, ktorych je zaujem nebyt ohrozeni vojnou, ukludnit rusov? Nevieme.
Sorry, je to riadne prekvapenie. Nieco, co sa neocakavalo.
A ty sa zamysli, ci sa vzdy bojovalo len tych tvojich 100 ci 200 km, a ake maju ti ludia skusenosti a vyhliadky. Ty by si bol asi kludas, ak by Slovensko napadlo Rusko?
To hovori, na akych hodnotach je postavene Rusko. Zlych.
Bez klamstva sa nedaju udrzat
Lenze klamstvo nefunguje naveky. Zakazte, aj tak sa zrutite.
Co sa Rusko stara
Ono tiez dodava zbrane inym statom
A co na to Dvornikov?
Tfuj, tfuj, zelame vela obdobnych uspechov.
Pri vstupe do diskusie vas privita hologram Pedro.
Vysledok mnohorocnej sofistikovanej prace ruskych inzinierov.
Pedro je hruba sila, algoritmus nekonecnej slucky.
Ukrajinci pouzili denacifikacne zbrane s vysokou presnostou.
Odporúčame