Pri vstupe do diskusie vas privita hologram Pedro.
Vysledok mnohorocnej sofistikovanej prace ruskych inzinierov.
Pri vstupe do diskusie vas privita hologram Pedro.
Vysledok mnohorocnej sofistikovanej prace ruskych inzinierov.
Pedro je hruba sila, algoritmus nekonecnej slucky.
Ukrajinci pouzili denacifikacne zbrane s vysokou presnostou.
U nich nevies. Poslu potapacov vyšetriť poziar a zistia, ze to ukrajinci. Alebo americania
Pri tychto vysledkoch je to mozne, ze ich vyzenu zrovna na 9. maja.
Na kontradikciu netreba aplikovat pravdepodobnost.
potopena so symbolickym menom moskva, potopena na symbolicke vyrocie potopenia titaniku.
specialna operacia.
riadna hlupost tato vojna. hamba na 100 rokov.
co uz zrusili detektivky na rtvs?
priaznivci napatia asi uz nesleduju TV, ale vyhladavaju konspiracne weby
potrebuju sa krmit "uzasnymi" informaciami
ved to nie je mozne, ukrajinci to podla rusov predsa neboli
akoze sa tesili, ze vybuchla moskva?
netesili sme sa uz konfliktom riesenych cez ruskych zelenych muzikov, krymu, atd..
no co s tym? je dobre nechat nazrat medveda? kde je ta moralna hranica, ked moze trhat?
Moskva hori? Aha, skoda ze len lod.
Ruska verzia : Bol to vybuch ruskej municie - zapaleny od ukrajinskej rakety. :D
My sme Tabaqui (v Putinovej reci male bezvyznamne hyeny)
Rusi, to je ich vlastnost - ja ta zbijem, ale neopovaz si do mna dovolovat ..
(Treba ich vychovat)
To vymysla nejaky bulvarny novinar na konspiracnom webe? (Neprispievas ty?)
Jedna vec su fakty, analyza, ale tie slovne spojenia.. Maju navadzat citatela.
Ako citam, sme taky nestastny narod.
Zijeme tu, mnohi nie sme spokojni, ale osobnu, resp. statnu zmenu nevieme dosiahnut.
Putin by sa potesil, byt nas sused, a my bez integracie do eu/nato. Vysiel by mu hravo par dnovy, snad hodinovy utok.
Mnohi si nevazime eu/nato a narodnu hrdost nemame. Nechavame sa oblbovat stvacmi, ekonomickymi mafianmi a necnostnymi karieristami.
Pracovat pre stat, vlast, druhych nevnimame ako poslanie.
Moderny zivot nas priviedol k spotrebnym navykom, cakajuc pohodlie a samoriesenia.
Nehambim sa, ze sme chvost EU. Hambim sa, ze mame take myslenie
(Cest tym, ktori maju iny pristup a bojuju za hodnoty.)
Nakoniec by diktatorsky rezim, propagandisticky formujuci narodne povedomie, vyuzivajuc vytvaranie externych nepriatelov, praktikujuc ludske represie, chudobu, viedol s tymto ludskym materialom k daleko lepsim narodostnym vysledkom.
Putin Lukasenko? A zevraj rusi nemaju taku orientaciu radi
Odporúčame