mylna analyza
usa chce obmedzit cinu a rusko. znicenim eu by islo proti sebe, oslabilo by to aj usa.
usa pomoze europe viac, ako cina rusku.
mylna analyza
usa chce obmedzit cinu a rusko. znicenim eu by islo proti sebe, oslabilo by to aj usa.
usa pomoze europe viac, ako cina rusku.
putin hra o zivot.. niekoho ineho..
co si ich predak? z ruska?
Všetko prebieha podľa plánu, povedal Vladimir Putin.
Kvoty mrtvych ruskych vojakov su splnene podla planov!
Majstrovke planovanie planovac Putin.
ja to ustojim.
fetaci zavisli na kremelskom fete, nie
:D
kupovat rubel je vacsi hazard ako bitcoin!
:D
co sa bojis, ide leto
je to jasne.. psychotronicky ovladaju putina. vsak ONI mu aj vsugerovali utok na ukrajinu!
boli nutne, lebo rusko ekonomicky ohrozovalo eu a usa! citili sme sa napadnuti!
za to, ze ta to ucili, sa to muselo tak stat! rozpravas, ako by si tam bol na mieste. ty vezeras s prepacenim ako i.di0t.
ak by na nas ti madari strielali, tiez by to nebolo ok.
s ludskou smrtou asi malokto hra strategiu v takom rozsahu ako putin, to mas pravdu :D
ale ma pravdu, ze ludia im nadavaju a moralku maju ruski vojaci zlu. bojuju, lebo by ich zastrelili.
momenlne je zle, ale musime mat zlo, lebo zevraj by bolo este horsie
typicky ruske :D
a co take zle urobil, ze sa ti nepaci?
cize kotleba je tiez dovod, aby nas denacifikovali. super!
(hlupak si.)
rusi kazdy rok velkolepo pocuvaju, ako porazili nacistov. sovietsky stat siril nenavist voci nacistom a rusko to statocne udrziava.
staci povedat, ze niekde su nacisti a to uz v hlavach rusov vyvola bojove nalady.
aj ked to nie je pravda!
este sa informuj, ako sa rozkradaju miliardy v rusku.. na ake ucely a komu tecu
to preto, ze ukrajina je jeho dielo - podla putina
nemohli tu vlajku vymysliet inac? preco tak pripomina rusku? sme rusi?
nech maju radsej kriz
strielalo sa v areali
Odporúčame