nekritizuješ ... súdiš!!! to je podstatný rozdiel!!!!
ty nehovoríš, čo je dobré a zle ... ty nadnášaš obvinenia a okamžite rozhoduješ o jeho výsledku.. ty vieš rozhodnúť, čo je vlastizrada, čo je zločin, ty nepotrebuješ nejakých právnikov so skúsenosťami, ani študovať právo --- ty predsa VIEŠ....
ak by si to čítal a chápal tak by si tam našiel, že benátska komisia nemôže vyriešiť rozpor --- čo ale znamená, že rozpor existuje ako tvrdil prezident... akurát v prípade nevyriešeného rozporu ťahá prezident za kratší koniec...


