to to je uz poriadny cirkus. tak najprv pozitivnym dovolia ist na nakupy, aby nakazili dalsich ludi a teraz dovolia nakazenym poslancom aj do parlamentu. treba podat tresne oznamenie na nich za sirenie virusu
to to je uz poriadny cirkus. tak najprv pozitivnym dovolia ist na nakupy, aby nakazili dalsich ludi a teraz dovolia nakazenym poslancom aj do parlamentu. treba podat tresne oznamenie na nich za sirenie virusu
Mňa by zaujimalo ci mali pred testovanim korona test? Ci to platí len pre ovce
Ved cez sviatky sa netestuje uz ste zabudli?
Briti u maju polmiliona zaočkované obyvateľstva a nas budu až v apríli. To sú Briti niečo viac ako Slováci?
Takže keď sa zaockujeme uz nebudeme nosiť nahubky?
ked tomu nerozumies, tak sa ktomu nevyjadruj
uprava tRNA moze sposobit zmeny aj v DNA. co modifikuje tato rychlokvasena vakcinka vedia len oni sami.
no ma pouc genius, urcite si studovany vysokou skolou zivota
na svete su uz rozne vakcinky proti covid, ak sa maju ludia dat zaockovat a aj chcu, tak im dajte na vyber akou sa mozu zaockovat, nie kazdy chce do tela modifikovanu mRNA, ktora moze sposobit zmeny v DNA
Oni uz ochoreli a maju imunitu na 3 mesiace. O 3 mesiace opäť ochoreju a tak dalej
Genove inžinierstvo je v plienkach a idú ludom modifikovať RNA, ktorá úzko súvisí s DNA. Ake to bude mat fatálne následky na generácie co sa narodia, ak sa vôbec narodia vedia len ti co to vymysleli.
Nakazeni budu po obchodoch nosiť žltého covidka na hrudi, aby sa im ľudia vyhli
To snáď nemôže byt pravda to je určite hoax. Tak skupiny nieje nik , aby povolil im behať na nakupy.
O Vianociach ste nedali ani jeden článok. Za to o korone informujete denne 10x
Vy novinarske hyeny aspoň na sviatky dajte pokoj stou Vašou koronou
Odporúčame