Nikomu som nic nespravil, nevidím dôvod na domáce vazenie
Nikomu som nic nespravil, nevidím dôvod na domáce vazenie
Na sviatky ma byt rodina spolu. Preco ten magor chce rozdeliť rodiny?
Zaujimave , ze tie ich štatistiky sa horšia vždy pred nejakým kresťanským sviatkom
V parlamente otestovali coca colu a cuduj sa svete bola pozitívna.
Záujem by bol. Ale magor nas zatvara do domaceho vazenia. Nevedno preco
Kde sú zvyšné testy, ktoré si bez sútaže nakupil cez trnavsku skrachovanu firmu?
Lucansky nemoze povedať pravdu ako to bolo. Pokiaľ nechce prísť o rodinu
Vyšetrovatelia uz maju dopredu aj napísany list o samovrazde ak nebude spolupracovať. Toto bola len vystraha k priznaniu.
Takze Lucansky sa sam zmlatil až do bezvedomia a spôsobil si sam krvácanie do mozgu a zlomeniny kosti . Ano verime.
Preco nedajú priestor sa vyjadriť lucanskemu v online tlačovke ako to bolo? Ci uz sa mi vyhrážajú likvidáciou rodiny?
Mlatili hlava nehlava , aby sa priznal k niečomu co nespravil. A potom vraj spadol. To musel byt teda pad
Za korupciu sa ešte nik neporušil zabit
Preco by sa vesal, ked este nebol odsúdený a nepozna vysku trestu?
Suhlasim. Mali zatvorit ich a nechať otvorene len male prevádzky kde sa nenarve 200 ludu ale max 5
Treba sa spýtať samotného Lucanskeho, ze co sa mu stalo. Aby sa však vesal ked este nebol odsúdený a nevie ani vysku trestu je smiešne. Niekto sa ho snaží odstranit , aby nerozpraval. Na druhej strane gumy vo väzení nema nikto rad
Situacia je vážna, mame 100 ludi na pristrojoch a 2000 s miernym príznakom z 5.4 milióna.
takze hodinovy obed v restike je nebezpecny kvoli korone, zatial co hodina spievania v kostole je OK
pokial vysetri kryskove podvody, tak je to clovek na spravnom mieste
Odporúčame