druhe kilecko zrusi tiez gastronomiu
druhe kilecko zrusi tiez gastronomiu
Zaco? Za to, ze chceme normalne fungovať? Nech sa obmedzuju ti co su rizikový a ti co sa boja
Co tak skúsiť nejaké iné riesenie zamerané na cieľovú skupinu. Vsetci vieme , covid je nebezpečný pre dôchodcov. Takže obmedzenia a zakazy treba dat dochodcom. Zakaz vychadzania. Zakaz navstev v nemocnici a v dome dôchodcov. Povinne ockovanie a testovanie pre nich. Do obchodov len vo vyhradený cas a nebude tam žiaden iný mladší zákazník. K lekárovi to iste vymedzený cas a v tom čase ziaden mladší pacient. Ostane vsetko otvorene, deti do skol mladi sa premoria a prežijú. Kto chce sa zaockuje aj otestuje. Je to možno radikalne, ale je to pre ich dobro
Ak nedostanú podnikatelia nahradu mzdy, zisku a nájmu od štátu treba sa obrátiť na medzinarodny sud. Pretože SR dostala miliardy na odškodnenie ludi a peniaze nikde
Po schválení lockdownu klesla matovicova podpora na menej ako plnotučné mlieko
Modifikácia RNA človeka touto vakcinkou to budu krásne deti, cernobil bol slabý odvar
Jedine šťastie, ze nezaprel JT hotely a Borisove vleky
Povráva sa , ze testovic zjedol pokazený stejk v restike. Tak sa im ide pomstit
Aku pomoc dostanú obchody co budu musieť mat zatvorene?
Kostoly a vleky a hranice ostávajú otvorene
Treba si dat vakcinku RNA . Uz nebude korona len vsetci budu mat rakovinu
Odporúčame