Boris je nasim vzorom
Si sa zbláznil? Tu nejde o zivoty ludi, ale o zisk . A na tom lacno lieku nezarobia očakávaný vynos
Keby šiel cez trnavský firmu tak by vyhovel
Ano tisíce zomrelo na rakovinu, lebo sa nemohli ísť liečiť a diagnostikovat
Hranice naďalej otvorene. Lety z Britanie zakázané na 2 dni a potom sa moze zmutovany vírus opäť šíriť
To kto vymyslel? Mentalny atlet? Respirator chrani seba, ale nie ostatných. Preto ich aj tato korona vláda zakázala. Aby ste sa nemohli chrániť, lebo ich bol nedostatok. Takže oni chcú, aby pozitívny išiel medzi ludi a ešte ich aj nakazil.
ostante doma, lebo mu nic neostane v potravinach
oprava: elektrarne
a elektrikari nebudu mat co zrat
CA- ZA 30km . 6km usek stavali 4 roky. Takže ešte 20 rokov a bude to spojene
Astmatikom sa nepáči, ze niekto je lepsi od nich
Počkáme si ma oficiálne čísla a nie tvoje hluposti. Ale vyzerá to tak , ze čísla budu plus mínus rovnaké ako po ine roky aspoň u nas
Dnes po viac ako hodine čakania v tej zime v tom nekonečnom rade. Potom co mi zamrzli nohy som najskôr prechladol a testu som sa nedočkal. Pretoze ďalšiu hodinu uz som nevládal mrznut. Zdravý som tam došiel a odchádzam so soplom. Bodaj by ta porazilo ty falosnica hnusoba
Mali by merať cas nakupujucemu maxinalne 5 minút bez nádychu.
10.1. Predĺžia lockdown do konca januara
Kde je magorovic? Na maledivach?
Odporúčame