a nosil rusko ci nie? ze sa nakazil
a nosil rusko ci nie? ze sa nakazil
treba ho ihned zaockovat aspon 3x
to vysvetluje vsetko, napadol mu mozog
Prečo teraz EU a USA nebliaka o genocide armenov? Cely svet mlčí. Azerbadzanski moslimski vojaci rezu krestanom civilistom hlavy a svet sa prizera a nijak nekoná. Azerbajdžan napadol Arménsko a žiadne sankcie niesu.
Je to smrteľná choroba a zomiera viac nanu ludi ako na daku koronu
Prečo sa takto netestuje na rakovinu? To by nám otom tu nezomierali denne desiatky ludi nanu.
Lockdown a hranice otvorene . Aby mohli dat potom dalsi a ďalší až kým budete spat v stane
Zaujimave, ze pred každým sviatkom narastá počet
Ake su štatistiky chrípky tento rok?
Normálna otázka, nerozumieš jej? Na koronu zomieraju v drvivej väčšine starší ludia
Dávno mal sediet v base za ovplyvňovanie svedkov
Mna minule oblial oblak, zmokol som. Siel som na vyšetrenie a bolo to vážne bol som mokrý
to co sa uz deje je na hlavu postavene.
Odporúčame