Dalo sa to čakať, ze vybabru s ludmi
Dalo sa to čakať, ze vybabru s ludmi
Dobre premyslene dopredu. Oni sa nebudú očkovať
Tento rok nebol žiaden večierok pre mecenasov? Ci len ho dobre utajili?
Jediný kto nieje pozitívny z tejto vlády je Sulik. Takže prvý kto sa bude očkovať je on. Pekná pomsta od matovica
Blíži sa očkovanie zrazu sú všetci pozitivni, len aby sa vyhli vakcinke
aj Malinova sa sama zmlatila
uz sa nemusi ockovat, bude mat protilatky. je to takticky tah ako sa vyhnut ockovaniu
mozu sa psychiatricke lieky kombinovat s bromhexinom a vodkou?
este ho odpojit od internetu a mame pokoj cele sviatky :D
vcera sa stretli vsetci u Borisa a bez Hulika... dufam, ze pojdu vsetci do karanteny na 2 tyzdne
ked sa akoze nakazil, tak ma akoze protilatky a potom sa akoze nemusi ockovat. mudry tah ako sa vyhnut vakcinacii
to je len taktika, 2 tyzdne pred celonarodnym ockovanim zrazu ochorie na koronu, a akoze bude mat protilatky tak sa nemusi ockovat ;)
bohvie koho nakazil, cely brusel je teraz kvoli nemu v izolacii
ak este nakazil hladneho hygienika, tak mame po cirkuse
to ho urcite nakazili opice co protestovali pred uradom vlady
organy uz konaju? za sirenie virusu je pekna basa a este aj pocas vynimocneho stavu
ste mu to pokazili, budete teraz trpiet vsetci, bude totalny lockdown a zavrie vsetko
keby sa testoval denne 3x tak sa nenakazi!
takze matovic ako najvacsi fobista a paranoik, nosil rusko aj vo vani a napriek tomu sa nakazil. takze ruska nepomahaju a mozte si ich strcit a prestat nosit
Odporúčame