Keby sa dnes platilo tak dôjdu aj herci ako pavian
Keby sa dnes platilo tak dôjdu aj herci ako pavian
12 rokov Fica a on sa neboji bez ochranky medzi ludi. Zatial co pol roka matovica musi behat v pancierovom aute
Za tie zavrete cintoriny ti to spocitaju aj ti co uz tu niesu medzi nami
Susedia su urcite radi mat ho za suseda, ked sa nemozu dostať ani domov
Ked islo o Bobaparte tak tam pred Ficovim bytom vyblakuval. Teraz keď ide o neho tak posiela políciu a robí zatarasy a terorizuje susedov
Coho sa boji? Ved ludia mu chcu podakovat za zničenú ekonomiku, zavrete obchody, kina, divadla, hotely, restauracie, kostoly, za obmedzovanie slobody pohybu a vyhrážky testovanim.
Mali ist pred Matovicov dom. Predsa cez sviatok tak nikto neni
Za komancov sa deti rodili jak na bežiacom pase. Dnes je obyvateľstvo prestarnute a nik nerodi. Ludia sa boja založiť rodinu, lebo nemajú z coho
Za komancov bezúročné nenavratne pozicky. Byty zadarmo . Robotu mali takmer všetci. A za hranice utekali ti co boli proti režimu a co ti co sa im nechcelo pracovat. Tzv povalaci a rebeli
Z výplaty kúpiš 6 tv a z čoho chces potom zaplatiť hypotéku a zit do ďalšej vyplaty
V dnešnej dobe sa maju dobre nasi ludia a podnikatelia s DPH
Pretoze by ludia zistili, ze vďaka demokracii nemaju ani na elektrinu
Pretoze by ludia zistili, ze vďaka demokracii nemaju ani na elektrinu
Za komancov mal každý pracu dlhodobú a na cely život. V dnešnej dobe nieste si robotou istý nikdy.
Za hranice utekali povalaci co sa im nechcelo pracovat. A co chceli zadarmo pecene holuby rovno do ust
Radsej by som konzumoval potraviny zo socializmu, tie mali chuť, boli zdravé. Dnešné maju len trvacnost , ecka doslova odpad co nechcu na zapade.
Porovnavate tieto veci zamerne? Co tak porovnať byty. Za komancov ste dostali byt zadarmo a teraz doba splácania 30 rokov
Kosovo nebol nikým uznany tak ako u hrat futbal?
San marino radsej nie, este by sme remizovali
Odporúčame