kam chodia politici na luxusne obediky? ci mi chcete povedat, ze sa stravuju doma ako ostatni ludia?
kam chodia politici na luxusne obediky? ci mi chcete povedat, ze sa stravuju doma ako ostatni ludia?
podla blazna tu kolabuju nemocnice a to mame 100 ludi na dychacich pristrojoch. ked to podelime poctom nemocnic, tak to mame 1.5 cloveka na nemocnicu
nieco nove o Kuciakovi? ci splnil milnik a uz si nik nespomenie?
dost bolo korona totality
skrachovane restauracie, kina, hotely, aquaparky, kadernictva, bary, kaviarne , herci bez penazi, kina zrusene, sportvoci bez penazi, aj toto je vysledok korona sialenstva matovica pre 0.5% obyvatelstva.
ludia nebojte sa ist do ulic, tak ako sme hnali komunistov, tak budeme hnat aj tychto korona fasistov
Risko poloz uz tuto totalitu
ked kvilia a pistia a boja sa o valov, tak maju zrejme preco.
vyzva Mikulca k ludom: nechajte sa nadalej obmedzovat a srat si na hlavu.
velmi sa boja o bezbrehy valov
zrejme tam budu plateni provokateri z radov policie.
Tak a teraz keď vám ošetrim zub nebudete moct jest 2 hodiny. Nebojte sa pan zubár pri vašich cenách nebudem jest aj tyzden
Pilulky by mal brat on a nikomu ich nenukat
0.5% obyvatelstva ma virus z toho 1% ma komplikovaný priebeh. A ten blázon obmedzuje a nici obyvateľstvo, ekonomiku, kultúru a sport
Preco EU nebliaka o sankciách voci Azerbajdžanu?
Milnik je jasný do konca roka 20% nezamestnanost
po tomto cirkuse, ludia nebudu mat kam ist do kina, divadla, fitka ci restauracie alebo baru... potom si spomente kto to ma na svedomi
to kvoli Borisovi? aby nestretol nikoho na ceste
Odporúčame