sankcie na Turecko nebudu?
Aka agresia, ved to je clen NATO. Takze ide o obranu. NATO predsa neni agresivny utociaci pakt ;)
NATO - Násilie Agresia Teror Okupácia.
Turecko clen NATO zautocilo na Syriu
Preco NATO utoci, napadlo Syriu? Preco osn mlci? Toto je aky agresie a dokaz toho ze nato s obranou nema nic spolocne. Je to agresivmy utociaci celok.
Naco niekto pojde z moskvy do vladivostoku autom? Tebe musi asi drbat. Na take vzdialenosti su lietadla ci vlak. Naco maju tahat dialnicu cez nic
Zbytocne by sa hlasili , ked dopredu je rozhodnute, ze to bude stavat bahostav sirokeho
My mame tvrdy kamen a je nas malo. A na prvom mieste su najprv nasi ludia a ich potreby a poziadavky.
Nulovu kriminalitu ste mali... kym ste si tam nenapustali slimakov...
To bude tym , ze tu nemame moslimov
Takym smetiarom klesol pocet diskutujucich o 90%. Diskutuju uz len plateni us trolovia. To ze smetiari zabranuju slobodny pristup k informaciam im raz lud spocita. Uz davaju aj reklami do tv ze su smetiari.... citanost klesa uz k nule
V Kosove a Albansku miznu turisti aj dnes. Preco zmizli vieme velmi dobre
poliaci postavili dialnice od zapadu na vychod na dlzku celeho Ceskoslovenska... ale u nas sa budu vyhovarat na kopce a trvdy kamen
ked USA policia strielala po protestujucich , tak cela OSN mlcala
naco stavali Skalite - Svrcinovec? po tej dialnici za cely den prejde 10 aut
Odporúčame